شماره امروز: ۵۴۷

| | |

بانک ملت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه عکس‌های بانکی را در اینستاگرام برگزار می‌کند.

مسابقه اینستاگرامی بانک ملت برای کارکنان نظام بانکی

بانک ملت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه عکس‌های بانکی را در اینستاگرام برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در این مسابقه کلیه کارکنان شاغل و بازنشسته نظام بانکی کشور می‌توانند تصاویر خاطره‌انگیز یا سوژه محور خود در محیط کار بانک یا ماموریت‌های بانکی را همراه با پی نوشت (کپشن) مورد نظر به صفحه اختصاصی این مسابقه ارسال کنند.

براساس مقررات این مسابقه، تصاویر ارسالی در صورت رعایت الزامات از پیش تعیین شده، درصفحه مسابقه به نمایش عمومی گذاشته خواهد شد و در پایان مهلت مسابقه، به ۲۲ نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه هدیه کارت ۵ میلیون ریالی از طرف روابط عمومی این بانک اهدا خواهد شد.

بانک ملت مهلت شرکت در این مسابقه را ۲۱ بهمن ماه سال جاری و ارایه کارت شناسایی بانک محل خدمت و کارت ملی در هنگام دریافت جایزه را از جمله شرایط این مسابقه تصویری ذکر کرده است.

براین اساس علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند به صفحه اینستاگرام به نشانی storyofmellatمراجعه کنند.

وب سایت بانک ملت به نشانیwww.bankmellat.ir و صفحه رسمی این بانک در اینستاگرام با نشانی bankmellat.officialنیز اخبار و شرایط مرتبط با این مسابقه را منتشر می‌کنند.

زنگ نمایش‌های بیمه‌ای در مدارس پایتخت

به ابتکار بیمه مرکزی و با همراهی مدیران و مسوولان آموزش و پرورش و مدارس تهران، گروه‌های نمایشی با موضوع بیمه‌های زندگی و رشته‌های دیگر صنعت بیمه به مدارس پایتخت می‌روند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گروه‌های حرفه‌ای نمایش با رویکرد تبیین مفاهیم بیمه‌ای در مدارس مناطق مختلف تهران به اجرای برنامه‌های مفرح و هنری می‌پردازند.

براساس این گزارش، کارشناسان بیمه‌ای نیز برای اطلاع‌رسانی دقیق‌تر و پاسخ به پرسش‌های بیمه‌ای دانش‌آموزان با این گروه‌های هنری، راهی مدارس پایتخت می‌شوند و علاوه‌بر آن کتاب‌های منتشرشده توسط بیمه مرکزی که به تایید وزارت آموزش و پرورش رسیده است در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

در این برنامه همچنین در قالب مسابقه‌ای برداشت‌های دانش‌آموزان از مفاهیم بیمه‌ای اخذ و به برترین آثار جوایزی اهدا می‌شود. معلمان و کادر آموزشی مدارس نیز با دریافت کتاب‌های ویژه با مفاهیم بیمه‌ای آشنا خواهند شد.

شایان ذکر است اجرای این برنامه‌های هنری که هم‌اکنون در حال برگزاری است در چهل نوبت و در چهل مدرسه تهران ادامه خواهد داشت

تغییر ساختار در بانک صنعت و معدن و احکام مدیران جدید

اعمال تغییرات ساختاری برای کارآمد‌تر نمودن فرآیندها در بانک صنعت و معدن انجام شد و مدیران جدید به منظور ارتقای بهره‌وری و بهبود فرآیندهای عملیاتی، منصوب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک صنعت و معدن، لزوم تجدید نظر در ساختار سازمانی این بانک به دلیل اصلاح فرآیندها در جهت ارایه خدمات مطلوب به مشتریان متناسب با شرایط جدید، تغییرات ایجاد شده در محیط کسب و کار و عدم اصلاح ساختار سازمانی در دهه گذشته مطرح شد.

الزام قانونی در «برنامه ششم توسعه» برای حذف واحدهای غیرضروری، کاهش سطوح مدیریتی و کاهش پست‌های سازمانی و «سیاست‌های دولت تدبیر و امید» در راستای کوچک‌سازی ساختار سازمان‌ها از دیگر دلایل اصلاح ساختار سازمانی این بانک بوده است که برای اجرای این الزامات و پس از اخذ  نظر کارشناسی، موضوع تغییر ساختار در جلسه هیات‌مدیره بانک نهایی و تعدادی از مدیران این بانک در ساختار جدید انتخاب شدند.

در جلسه شورای مدیران بانک صنعت و معدن که روز یکشنبه با حضور حسین مهری، مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره برگزار شد احکام مدیران جدید به آنها ابلاغ و ازعملکرد مدیران پیشین تقدیر شد.

بر اساس احکام مزبور ذبیح‌الله سلمانی که صاحب نظر در حوزه قوانین و مقررات مرتبط با نیروی انسانی بوده ومقطع دکترای حقوق عمومی را می‌گذراند به عنوان مدیر امور سرمایه انسانی بانک صنعت و معدن منصوب شد. وی سوابق مدیریتی متعددی در حوزه سرمایه انسانی، مالی واداری در وزارت اموراقتصادی ودارایی، سازمان بیمه سلامت ایران، وزارت صنعت، معدن وتجارت و وزارت آموزش و پرورش را در کارنامه کاری خود دارد. نادر ابوالقاسمی نیز به عنوان مدیر امور پشتیبانی و مهندسی منصوب شد. وی پیش از این مدیر امور سرمایه انسانی و پشتیبانی این بانک بوده است. محمد‌حسن ترابی نیز به سمت مدیریت روابط عمومی و امور مشتریان منصوب شد. پیش از این سمت، وی مدیرکل دفتر روابط عمومی شرکت ملی پست ایران را بر عهده داشته است.

رضا رفیعا به سمت مدیریت امور حوزه مدیرعامل منصوب شد. وی پیش از این، ریاست اداره امور مجامع و شرکت‌های این بانک را برعهده داشته و ریاست شعب بانک و سرپرستی برخی مناطق کشور در سابقه کاری وی به چشم می‌خورد.

همچنین عباس خبازی به سمت مدیرکل مرکز حراست این بانک منصوب گردید. وی پیش از این سمت، ریاست اداره امور مشتریان و سرپرستی مرکز حراست در همین بانک را عهده‌دار بوده است.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران