شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 134888 | |

مراسم اختتامیه نخستین دوره مسابقات فوتسال رسانه‌ها با عنوان جام ولایت، با حضور مدیران بانک ملت برگزار شد.

برپایی اختتامیه مسابقات فوتسال با حضور مدیران بانک ملت

مراسم اختتامیه نخستین دوره مسابقات فوتسال رسانه‌ها با عنوان جام ولایت، با حضور مدیران بانک ملت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در این مراسم که با حضور علی اکبر صابریان مدیرکل روابط عمومی و داوود براتی رییس اداره کل رفاه و جبران خدمت این بانک و همچنین علیرضا فغانی داور بین‌المللی کشورمان برگزار شد، از تیم‌های اول تا سوم، تیم اخلاق و همچنین بهترین گلزن و بهترین دروازه بان این دوره از مسابقات تجلیل شد.

در نخستین دوره مسابقات فوتسال جام رسانه‌ها که با حمایت بانک ملت برگزار شد، تیم نود از شبکه سه سیما در دیدار نهایی، با غلبه بر تیم خبرگزاری میزان با نتیجه یک بر صفر، به مقام قهرمانی رسید و گردن آویز طلای مسابقات بر گردن بازیکنان این تیم، آویخته شد.

تیم خبرگزاری میزان هم به مقام نایب قهرمانی رسید و بازیکنان این تیم گردن آویز نقره را از آن خود کردند.

در عین حال تیم فوتسال بانک ملت هم در دیدار رده‌بندی با نتیجه سه بر یک، تیم شبکه ۵ سیما را از پیش رو برداشت تا این تیم، عنوان سوم مسابقات را از آن خود کند و بازیکنان این تیم، صاحب گردن آویز برنز مسابقات شوند.

در مراسم اختتامیه مسابقات جام رسانه‌ها که با حضور ۴۰ تیم از رسانه‌های مختلف برگزار شد، کاپ اخلاق به تیم پایگاه فوتسال ایران تعلق گرفت و از ناصر سلطان نژاد از تیم شبکه ۵ سیما به عنوان بهترین گلزن و محمدرضا سمسار از تیم خبر فوری به عنوان بهترین دروازه بان تجلیل شد.

علیرضا فغانی، علیرضا رمضانی، محمدرضا منصوری، غلامرضا عباچی، محمدعلی یعقوب خانی و حمید سماواتی نیز داوران این دوره از مسابقات بودند که در مراسم اختتامیه مورد تجلیل قرار گرفتند.

علی اکبر صابریان، مدیرکل روابط عمومی بانک ملت در این مراسم، با اشاره به اهمیت رسانه‌ها در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران به ویژه در بخش اقتصادی، اظهار داشت: بانک ملت مفتخر است که در راستای تعامل سازنده با رسانه‌ها و با هدف جبران بخش کوچکی از زحمات و تلاش‌های اصحاب رسانه، حمایت از برگزاری نخستین دوره مسابقات جام رسانه‌ها را با عنوان جام ولایت در دستور کار قرار داد که خوش‌بختانه با استقبال خوب رسانه‌ها نیز رو به رو شد.

وی با بیان این نکته که اقتصاد کشور بانک محور است و اصحاب رسانه می‌توانند پل ارتباطی بین بانک‌ها، موسسات مالی و افکار عمومی باشند، شفافیت، بالندگی و پویایی اقتصاد کشور را مرهون عملکرد رسانه‌ها خواند و یادآور شد: به نمایندگی از کل مجموعه بزرگ بانک ملت دست همه دست اندرکاران رسانه‌ها را به گرمی می‌فشاریم و امیدواریم که با تداوم چنین حرکت‌هایی، بخشی از دین خود را به جامعه رسانه‌ای کشور ادا کنیم.

محمد عزیزی، دبیر اجرایی مسابقات نیز در سخنانی از حمایت‌های بانک ملت در طول برگزاری مسابقات قدردانی کرد و اظهار داشت: خوش‌بختانه مدیران بانک ملت از مراسم افتتاحیه تا پایان مراسم اختتامیه در کنار ستاد برگزاری جام بودند و با کمک آنان، این مسابقات به بهترین شکل ممکن به پایان رسید.

وی با اشاره به استقبال خوب رسانه‌ها از نخستین دوره این مسابقات، اظهار داشت: خوش‌بختانه این مسابقات همدلی و همبستگی اهالی رسانه را به خوبی نشان داد و ثابت کرد که اصحاب رسانه، در کنار رقابت، برای رفاقت، دوستی و مودت اهمیت زیادی قائل هستند.

این گزارش حاکی است، نخستین دوره مسابقات فوتسال جام رسانه‌ها با عنوان جام ولایت، به همت انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران و مشارکت و حمایت بانک ملت در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار شد.

آغاز مسدودسازی درگاه‌های تجمیع‌کنندگان غیرقانونی

درگاه‌های پرداخت شش تجمیع‌کننده وجوه که اقدامی برای آغاز فرایند ورود به چارچوب پرداخت‌یاری انجام نداده بودند، مسدود شد.

به گزارش ایبِنا، پس از پایان مهلت شرکت‌های تجمیع‌کننده وجوه برای مراجعه به شاپرک و ثبت‌نام آغاز فرایند قرار گرفتن در چارچوب پرداخت‌یاری، شش شرکت از شرکت‌های فعال در این حوزه که اقدامی برای ثبت‌نام و انجام تست‌های لازم انجام نداده‌بودند، با توقف فعالیت از سوی شاپرک مواجه شدند. پس از انتشار مستند فعالیت شرکت‌های پرداخت‌یاری اعلام شده بود که تمامی شرکت‌های تجمیع‌کننده وجوه که در شبکه پرداخت کشور فعال بودند باید تا پایان شهریور ماه نسبت به مراجعه به شاپرک و آغاز فرایند ثبت‌نام و آزمون‌های فنی و ... اقدام کنند.

در پی این فراخوان، بسیاری از شرکت‌های فعال در این حوزه با مراجعه به شاپرک، اقدامات لازم را آغاز کردند که برخی از آنها تاکنون موفق به امضای موافقت‌نامه با شاپرک شده‌اند و سایر متقاضیان نیز در حال طی مراحل هستند.

با وجود فراخوان چند باره برای مراجعه متقاضیان ورود به چارچوب پرداخت‌یاری اما همچنان برخی از شرکت‌های فعال در زمینه تجمیع وجوه، اقدامی برای ثبت‌نام به عمل نیاورده بودند و به همین خاطر نیز شاپرک در راستای حفظ حقوق کاربران حوزه پرداخت الکترونیک و رعایت ضوابط قانونی و امنیتی، درگاه‌های شش شرکت فعال در زمینه تجمیع وجوه را مسدود کرده و در صورت شناسایی موارد دیگر چنین برخوردی نیز با آنها انجام می‌گیرد. گفتنی است، چنین محدودیتی شامل حال شرکت‌هایی که فرایند قرار گرفتن در چارچوب پرداخت‌یاری را آغاز کرده‌اند و در حال طی مراحل تعیین شده هستند، نمی‌شود.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران