شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 134732 | |

در راستای سیاست‌های بانک قرض الحسنه مهر ایران مبنی بر توانمندسازی تمام اقشار کمتربرخوردار جامعه و نیز توسعه مناطق روستایی، تفاهم نامه همکاری با علیرضا تابش،

در راستای سیاست‌های بانک قرض الحسنه مهر ایران مبنی بر توانمندسازی تمام اقشار کمتربرخوردار جامعه و نیز توسعه مناطق روستایی، تفاهم نامه همکاری با علیرضا تابش، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به منظور پرداخت تسهیلات قرض الحسنه برای احداث و تکمیل مسکن روستایی امضا شد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، مرتضی اکبری در مراسم امضای این تفاهم نامه اذعان داشت: این بانک همواره در راستای گسترش فرهنگ قرض‌الحسنه و کمک به توسعه مناطق محروم فعالیت کرده است.

وی افزود: حال در تقویت سیاست‌های مذکور و به منظور توانمندسازی تمام اقشار کمتربرخوردار جامعه و نیز توسعه مناطق روستایی، تفاهم نامه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، با هدف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه برای احداث و تکمیل مسکن روستایی امضا می‌شود.

اکبری ادامه داد: بر اساس این همکاری، به افراد واجد شرایط معرفی شده توسط بنیاد در مناطق روستایی و به منظور کمک به احداث و تکمیل مسکن در سراسر کشور تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می‌شود.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تصریح کرد: اعتبار این تفاهم‌نامه معادل ۶۰۰ میلیارد ریال است که بر اساس توافقات صورت گرفته، سقف فردی تسهیلات برای متقاضیان عادی ۱۲۰ میلیون ریال و با بازپرداخت ۳۶ ماهه و کارمزد 4 درصد در سال خواهد بود.

 شایان ذکر است بانک قرض الحسنه مهر ایران از سال گذشته تاکنون، تعداد ۷۱۱۰ فقره تسهیلات به معرفی‌شدگان روستایی به ارزش ۳۶۵ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران