شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 134479 | |

پیرو درج خبری تحت‌عنوان «اعلام اسامی بانک‌های دارای بدهی و فاقد بدهی به بانک مرکزی مشمول تسویه با صدور اوراق تسویه خزانه» در رسانه‌های مختلف، به آگاهی می‌رساند

بانک‌پاسارگاد، هیچ‌گونه بدهی به بانک‌مرکزی ندارد

پیرو درج خبری تحت‌عنوان «اعلام اسامی بانک‌های دارای بدهی و فاقد بدهی به بانک مرکزی مشمول تسویه با صدور اوراق تسویه خزانه» در رسانه‌های مختلف، به آگاهی می‌رساند در خصوص بدهی بانک‌پاسارگاد به بانک‌مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مبلغ مذکور بابت برداشت‌های شبانه و بدون مجوز توسط بانک مرکزی ج.ا.ا از حساب بانک‌ها، تحت‌عنوان ما به‌التفاوت نرخ ارز در تاریخ 29 اسفند سال 1390 است.

این اقدام از هیچگونه وجاهت قانونی و پشتوانه مقرراتی برخوردار نبوده و بانک‌پاسارگاد مراتب اعتراض خود را به‌کرات و کتباً در خصوص عودت مبلغ ذکر شده، به بانک مرکزی ج.ا.ا اعلام کرده است.

پرداخت وجه سوخت همراه با کارت قرض‌الحسنه مهر

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به هموطنانی که برای اجرای طرح پرداخت الکترونیک بهای سوخت با کارت هوشمند از کارت‌های شتابی این بانک استفاده کنند، با محاسبه معدل حساب مشتریان تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، به منظور سهولت هموطنان در پرداخت بهای سوخت، اجرای طرح پرداخت الکترونیک بهای سوخت با کارت هوشمند از طریق کارت‌های شتابی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران امکان پذیر است و متقاضیان علاوه بر استفاده از خدمات فوق، از محل میانگین گردش حساب خود از تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد ۴ درصد نیز برخوردار می‌شوند.

شایان ذکر است که متقاضیان برای اتصال کارت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به کارت سوخت می‌توانند راهنمای عملیاتی اتصال کارت را در سایت  مطالعه نمایند.

با این اتصال، هموطنان می‌توانند توسط کارت‌های شتابی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و با استفاده از پایانه ویژه پرداخت بهای سوخت نصب شده روی سکوهای سوختگیری (Online) بهای سوخت اتومبیل خود را پرداخت نمایند و از خدمات و طرح‌های تسهیلاتی این بانک نیز برخوردار شوند.

پیام مدیرعامل بانک انصار در هفته بسیج

آیت‌الله ابراهیمی مدیرعامل بانک انصار به مناسبت فرارسیدن پنجم آذرماه، سالروز صدور فرمان تاریخی و راهبردی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل «بسیج مستضعفین»، این روز را به آحاد ملت انقلابی و ولایتمدار ایران به ویژه بسیجیان حماسه ساز و سلحشور تبریک گفت.

وی در این پیام تاکید کرد: بی شک اراده و تدبیر حکیمانه امام راحل در پی‌ریزی شجره طیبه بسیج؛ اقدامی هوشمندانه و ژرف در پاسخ به نیازهای انقلاب و کشور بود که از همان ابتدا، ظهور قدرت بزرگ و سرنوشت‌سازی از بطن انقلاب و مردم برای استحکام بخشی به نظام نوپا و ایجاد دژ تسخیرناپذیر دفاعی جمهوری اسلامی برابر نظام سلطه و قدرت‌های استکباری را نوید بخشید.

 بسیج به گواه حافظه تاریخی ملت ایران و کارنامه درخشان و الهام‌بخش خود طی ۳۹ سال گذشته، حضور بالنده، مقتدر و مخلصانه خود در صحنه‌های حساس و تعیین کننده را نماد اقتدار، عظمت و بصیرت ملی و ضامن پیش روندگی انقلاب و میهن اسلامی قرار داده است که هشت سال دفاع مقدس و مجاهدت‌های سترگ و صادقانه پس از آن در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، علمی و به ویژه در عرصه سازندگی، محرومیت زدایی و مردم یاری، تبلور معنادار آن به شمار می‌رود.

 معجزه بسیج به پشتوانه فرهنگ و تفکر عاشورایی خود امروز فراتر از جغرافیای کشور در جبهه مقاومت اسلامی منطقه است و با تغییر معادلات و موازنه به نفع جبهه ضدصهیونیستی و مقاومت ضدسلطه، امت اسلامی را به دروازه‌های تمدن نوین اسلامی رهنمون و افول قدرت‌های استکباری و فروپاشی سیطره جویی امریکا و متحدان منطقه‌ای و فرامنطقه کاخ سفید را مژده می‌دهد.

 در روزهای پر شور و شوق جشن میلاد پیامبر اعظم (ص) و فرخنده زادروز امام جعفر صادق (ع)، یاد و خاطره بنیانگذار بسیج حضرت روح‌الله (ره) و مقام شامخ شهیدان، آزادگان و ایثارگران حماسه ساز و مظلوم بسیجی از سنگرهای دفاع مقدس تا جبهه مقاومت اسلامی و دفاع از حرم را گرامی می‌دارم و همراه و هم نوا با آحاد مدیران و کارکنان بانک انصار از خدای سبحان طلب می‌کنم ملت بسیجی ما را تحت عنایات و الطاف خاصه حضرت ولی‌عصر(عج) و منویات و رهنمودهای نورانی ولی فقیه زمان مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) قدردان عطیه الهی بسیج قرار دهد و با استجابت دعای امام به عرش پیوسته انقلاب، همه ما را با بسیجی‌های مخلص و بی ادعا محشور فرماید.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران