شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 127105 | |

علی اکبر صابریان مدیرکل روابط عمومی بانک ملت در پیامی، درگذشت استاد میرزابابا مطهری‌نژاد را به خانواده و همکاران وی و جامعه روابط عمومی کشور تسلیت گفت.

پیام مدیر روابط عمومی بانک ملت در پی درگذشت مطهری‌نژاد

علی اکبر صابریان مدیرکل روابط عمومی بانک ملت در پیامی، درگذشت استاد میرزابابا مطهری‌نژاد را به خانواده و همکاران وی و جامعه روابط عمومی کشور تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، صابریان در این پیام از میرزابابا مطهری‌نژاد به عنوان چهره‌ای ماندگار و اثرگذار در حوزه ارتباطات و روابط عمومی کشور یاد کرد و درگذشت وی را ضایعه‌ای برای فعالان روابط عمومی کشور توصیف کرد.

مدیر روابط عمومی بانک ملت با تجلیل از خدمات این پیشکسوت فقید در حوزه روابط عمومی، برای آن مرحوم از درگاه الهی غفران و برای بازماندگان وی صبر طلب کرد.

براساس این گزارش، میرزابابا مطهری‌نژاد از موسسان و رییس هیات ‌مدیره انجمن روابط عمومی ایران بود که پس از طی یک دوره بیماری سرطان به رحمت ایزدی پیوست.

انتخاب مدیرعامل، رییس و نایب‌رییس هیات‌مدیره بیمه البرز

سیدمحمدرضا میری‌لواسانی به عنوان رییس هیات‌مدیره و سید رسول تاجدار به عنوان نایب‌رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل این شرکت انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی بیمه البرز، پس از برگزاری مجمع عمومی سالانه این شرکت در تیرماه، ‌اعضای هیات‌مدیره بیمه البرز پس از تایید صلاحیت اعضاء از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه ۱۵ مرداد تشکیل جلسه دادند و سیدمحمدرضا میری‌لواسانی، نماینده گروه مالی ملت را به عنوان رییس هیات‌مدیره برگزیدند.

این گزارش حاکی است، اعضای هیات‌مدیره بیمه البرز همچنین در این جلسه سید رسول تاجدار، نماینده دولت جمهوری اسلامی ایران را به عنوان ‌مدیرعامل و نایب‌رییس هیات‌مدیره این شرکت انتخاب کردند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران