شماره امروز: ۵۴۷

توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور انجام شد

| کدخبر: 125718 | |

تندیس طلایی روز ملی صنعت و معدن توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور در مراسم گرامیداشت این مناسبت به شرکت صنایع پویان طب هگمتانه که با تامین مالی بانک صنعت و معدن به اجرا درآمده است،

تندیس طلایی روز ملی صنعت و معدن توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور در مراسم گرامیداشت این مناسبت به شرکت صنایع پویان طب هگمتانه که با تامین مالی بانک صنعت و معدن به اجرا درآمده است، اهدا گردید. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک صنعت و معدن، شرکت فوق به عنوان شرکت برتر در صنایع برق و الکترونیک سال 1396 انتخاب و با اهدای تندیس مورد تقدیر قرار گرفت.

اختر عظیمی مدیرعامل شرکت صنایع پویان طب هگمتانه در نامه‌یی خطاب به علی اشرف افخمی مدیرعامل و رییس هیات‌مدیره بانک صنعت و معدن از حمایت‌ها و همکاری مجدانه و صادقانه این بانک در به انجام رساندن این طرح و کسب موفقیت‌های یاد شده قدردانی کرد.

در بخشی از نامه یاد شده آمده است: اینجانب وظیفه خود می‌دانم که به نمایندگی از طرف مدیران و کارکنان شرکت صنایع پویان طب هگمتانه، مراتب قدردانی و سپاسگزاری خود را از همکاری مجدانه و صادقانه جنابعالی و تمامی همکاران شما در مجموعه تحت امر اعلام نموده و از درگاه خداوند موفقیت روزافزون را برای شما مسئلت نمایم.بی شک اگر این همیاری از طرف جنابعالی نبود، انجام این طرح و به سرانجام رساندن آن مقدور نبود. به امید آنکه هر روز شاهد موفقیت کشور عزیزمان، ایران، در عرصه‌های گوناگون باشیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران