شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 121793 | |

علی اشرف افخمی رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در سفر به استان سیستان و بلوچستان به اتفاق هیات همراه از چند شرکت صنعتی که با حمایت تسهیلات ارزی و ریالی بانک صنعت و معدن به بهره‌برداری رسیده‌اند،

گروه بانک وبیمه  

علی اشرف افخمی رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در سفر به استان سیستان و بلوچستان به اتفاق هیات همراه از چند شرکت صنعتی که با حمایت تسهیلات ارزی و ریالی بانک صنعت و معدن به بهره‌برداری رسیده‌اند، بازدید کردند. به گزارش «تعادل» افخمی از چهار شرکت پلیمر پاکت پرند زاهدان، شرکت کاشی وشنگار بلوچستان، شرکت صنایع فلزی هامون سازه در شهرک صنعتی میرجاوه زاهدان و شرکت جاله، تولید‌کننده یخچال و فریزر صنعتی در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک صنعت و معدن، کارخانه «پلیمر پاکت پرند زاهدان» که با 6 میلیارد تومان تسهیلات ریالی و بیش از 4 میلیون و 600 هزار دلار تسهیلات ارزی بانک صنعت و معدن راه‌اندازی شده تنها کارخانه تولید کیسه‌های پلی‌پروپیلنی شرق کشور است و محصولات این کارخانه در بسته‌بندی سیمان و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این واحد تولیدی در شهرک صنعتی زاهدان در زمینی به مساحت 7500 مترمربع احداث شده و زمینه اشتغال 160نفر را فراهم کرده است.

همچنین شرکت کاشی وشنگار بلوچستان با 14 میلیون یورو تسهیلات ارزی بانک صنعت و معدن در حال اجراست، انواع کاشی و سرامیک تولید خواهد کرد و موجب اشتغال 70 نفر می‌شود. این شرکت با ظرفیت تولید روزانه ١٧٠٠٠مترمربع با هدف صادرات به کشورهای همسایه در شهرک صنعتی زاهدان در دست احداث است و در حال حاضر ۶٠درصد پیشرفت فیزیکی را پشت سر گذاشته است. شرکت صنایع فلزی هامون سازه نیز با 14میلیارد تومان تسهیلات بانک صنعت و معدن احداث شده و برای 160نفر ایجاد اشتغال کرده است. شرکت صنایع فلزی هامون سازه با هدف طراحی و تولید دکل‌های انتقال نیرو در کارخانه‌یی به وسعت 26000 مترمربع در استان سیستان و بلوچستان پا به عرصه وجود گذاشته است. گفتنی است، افخمی پس از بازدید یاد شده از شرکت جاله، تولید‌کننده یخچال و فریزر صنعتی نیز بازدید به عمل آورد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران