شماره امروز: ۵۴۷

دبیر کل سندیکای بیمه‌گران مطرح کرد

| کدخبر: 118078 | |

دبیر کل سندیکای بیمه‌گران با اشاره به کنسرسیوم بیمه خودروهای صفر کیلومتر، این موضوع را گامی مهم برای مبارزه با زمینه‌های فساد در این حوزه دانست.

دبیر کل سندیکای بیمه‌گران با اشاره به کنسرسیوم بیمه خودروهای صفر کیلومتر، این موضوع را گامی مهم برای مبارزه با زمینه‌های فساد در این حوزه دانست.

به گزارش روابط‌عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران، در گردهمایی پایان سال اعضای کمیسیون‌ها و کارگروه‌های تخصصی سندیکا که با حضور مدیران ارشد صنعت بیمه برگزار شد؛ روسای کمیسیون‌ها و دبیران کارگروه‌ها گزارش عملکرد سال ۹۶ خود را ارائه داشتند و به تشریح برنامه‌های عملیاتی سال ۹۷ پرداختند.

سیدمحمد علیپور دبیر کل سندیکا در این نشست با اشاره به آنکه در سال ۹۶ تمرکز اصلی فعالیت‌های سندیکا روی مباحث فنی بوده است ضمن تقدیر از حضور موثر و منظم مدیران ارشد صنعت بیمه در جلسات این نهاد صنفی اظهار داشت: آنچه در سندیکا اتفاق افتاد، حاصل زحمات اعضای کمیسیون‌ها و کارگروه‌های تخصصی بوده و باعث افتخار است که سندیکا محلی برای به نتیجه رسیدن این تلاش‌ها بوده است.

دبیر کل سندیکای بیمه‌گران با اشاره به موضوع کنسرسیوم بیمه خودروهای صفرکیلومتر آن را گامی مهم برای مبارزه با زمینه‌های فساد در این حوزه دانست و گفت: بیمه خودروهای صفرکیلومتر طی سال ۹۶ وقت و انرژی فراوانی از سندیکا گرفت؛ نتایج خوبی هم داشته که البته برای تحقق کامل آن نیازمند اصلاح و هماهنگی بیشتری است. این اتفاق و اتحاد از مصادیق کامل یک کار سندیکایی است و از شما مدیران ارشد صنعت بیمه انتظار می‌رود علل و عواملی که ناهماهنگی را دامن می‌زنند، برطرف کنید.

در ادامه گردهمایی اعضای کمیسیون‌ها و کارگروه‌های تخصصی سندیکا محسن پورکیانی رییس کمیسیون راهبردی سندیکا ضمن تشکر از زحمات یک‌ساله اعضای حاضر در جلسه گفت: اگر سندیکا خروجی خوب و موثری داشته ۷۰ درصد آن مرهون تلاش‌های اعضای کمیسیون‌ها و کارگروه‌های تخصصی است.

 مدیرعامل بیمه ایران افزود: کمیسیون‌ها و کارگروه‌های تخصصی اتاق فکر سندیکا هستند و مدیران و کارشناسان حاضر در آن هم در سندیکا و هم در سطح شرکت‌ها می‌توانند، تصمیم‌سازی کنند.

سیدرسول تاجدار مدیرعامل بیمه البرز به عنوان عضو کمیسیون مالی سندیکا دیگر سخنران این گردهمایی بود. تاجدار دو موضوع بیمه عمر و حسابداری آن و تنظیم صورت‌های مالی شرکت‌ها براساس استاندارد IFRS را از موضوعات اصلی مطرح در کمیسیون مالی سندیکا عنوان کرد و گفت: نمایندگان سندیکا در کمیته تدوین صورت‌های مالی نمونه حضور دارند و امید است، این صورت‌های مالی نمونه را تا پایان سال ۹۶ آماده کرده و در اختیار شرکت‌ها قرار دهیم.

 هادی اویارحسین رییس کمیسیون فنی سندیکا هم در ادامه با اشاره به فعالیت‌های کمیسیون مربوطه و روند کار آن گفت: سندیکا هشت کارگروه فنی دارد.

مدیرعامل بیمه پارسیان افزود: از دیگر وظایف کمیسیون فنی اظهارنظر در خصوص موضوعاتی است که بیمه مرکزی از سندیکا نظر می‌خواهد، این بسیار ارزشمند است و در واقع نهاد ناظر غنای فنی سندیکا را پذیرفته است.

 در گردهمایی پایان سال اعضای کمیسیون‌ها و کارگروه‌های تخصصی سندیکا، علاوه بر روسای کمیسیون‌ها، دبیران کارگروه‌های تخصصی سندیکا نیز گزارش عملکرد سال ۹۶ خود را ارائه کردند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران