شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 107731 | |

مدیر پروژه پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر از ارائه سرویس‌های جدید بانکی در این پیشخوان‌ها خبر داد.

مدیر پروژه پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر از ارائه سرویس‌های جدید بانکی در این پیشخوان‌ها خبر داد.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، محمدرضا جاوید با تاکید بر اینکه ارتقای کمی و کیفی پیشخوان‌های شهرنت را در سال جاری با جدیت پیگیری کرده‌ایم، گفت: هم‌اکنون خدمات اینترنت بانک، صدور کارت هدیه، دستگاه خود دریافت و خودپرداز، امکان ارتباط با سایت بانک، استفاده از خدمات اینترنتی مبتنی بر کارت ارائه صورت‌حساب با مهر خیس، وصول چک‌های بانک شهر و همچنین امکان ارتباط با مرکز تماس در پیشخوان‌های شهرنت فراهم شده است.

وی با اشاره به استفاده از نسل جدید دستاوردهای صنعت بانکداری کشور در پیشخوان‌های شهرنت، افزود: استفاده از سامانه‌های جدید بانکی با کارکردها و ظرفیت‌های جدید در شهرنت‌ها توانسته جایگزین جدی برای انجام فعالیت‌های سنتی موجود در شعب مختلف بانکی مطرح شود.

جاوید تصریح کرد: در حال حاضر استان تهران دارای بیشترین تعداد پیشخوان شهرنت نسبت به سایر استان‌هاست، همچنین در هر یک از استان‌های خراسان‌رضوی، اصفهان، آذربایجان‌شرقی و فارس بیش از 20 پیشخوان در حال ارائه خدمات هستند.

وی با تاکید بر بررسی شرایط پیشخوان‌های شهرنت سراسر کشور، ادامه داد: خوشبختانه در سال جاری بررسی عملکرد شهرنت‌ها با جدیت انجام شده و مشکلات احتمالی آنها نیز آسیب‌شناسی شده است.

مدیر پروژه پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر با بیان اینکه اضافه کردن سرویس‌های ارزش افزوده و مدیریت هزینه‌ها را نیز برای شهرنت‌ها در دستور کار داریم، عنوان کرد: تا پایان سال نزدیک به 70درصد خدمات بانکی که در سطح شعب ارائه می‌شود از طریق شهرنت‌های دارای دستگاه خودبانک انجام خواهد شد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران