شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مجمع عمومی فوق‌العاده لیزینگ صنعت و معدن با حضور 90درصد از سهامداران شرکت برگزار شد.

 مجمع فوق‌العاده عمومی لیزینگ صنعت و معدن

 مجمع عمومی فوق‌العاده لیزینگ صنعت و معدن با حضور 90درصد از سهامداران شرکت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک صنعت و معدن، ابوالفضل نجارزاده مدیر امور مجامع و شرکت‌های بانک صنعت و معدن ضمن اعلام این خبر گفت: تغییرات اساسنامه شرکت لیزینگ صنعت و معدن براساس اساسنامه ابلاغی بانک مرکزی به تصویب مجمع رسید.

گفتنی است شرکت لیزینگ صنعت و معدن با مجوز بانک مرکزی وابسته به بانک صنعت و معدن در زمره خوشنام‌ترین شرکت‌های لیزینگ کشور بوده و در راستای سیاست‌های اقتصادی نظام و مشارکت در رشد اقتصادی کشور درصدد داشتن حضوری فعال در عرصه منطقه‌یی و بین‌المللی است.

 نشست مدیران و روسای ستاد و شعب بانک گردشگری

دومین جلسه شورای مدیران در قالب نشست مدیران و روسای ستاد و شعب تهران با حضور مدیرعامل، قائم‌مقام و معاونان بانک گردشگری در محل سالن همایش‌های ستاد مرکزی

برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، در این نشست علی‌اصغر سفری مدیرعامل بانک گردشگری، با اشاره به فضای ایجاد شده در مورد فعالیت بانک‌های کشور، نقش همکاران شعب را در جلب اعتماد مشتریان و بیان واقعیت تلاش‌های بانک‌ها در خدمت به فضای اقتصادی کشور حیاتی دانست و گفت: از سوی دیگر از نهادهای بالادستی کشور توقع داریم که برخورد با بی‌انضباطی‌ها و بی‌انصافی‌ها در فضای بانکی و مالی کشور را جدی‌تر از قبل دنبال کنند.

سفری با اشاره به پروژه‌های مهم و بزرگ اقتصادی که بانک گردشگری در حال اجرا دارد، تاکید کرد: با اجرایی شدن این پروژه‌ها قطعا مردم و مشتریان ما درخواهند یافت که چه اقدامات بزرگی توسط بانک گردشگری در راستای تقویت اقتصاد کشور انجام شده است.

این گزارش حاکی است در این نشست، گزارش مدیریت بازرسی بانک درخصوص عملکرد شعب در سال ۹۵ از منظر مقررات، ساختار سازمانی جدید بانک، برنامه‌های آموزشی تدوین شده با توجه به نواقص مطالعه شده در شعب و مدل ارزیابی شعب مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است روسای شعب سراسر کشور با استفاده از سیستم ویدیوکنفرانس و به شکل زنده از جریان این نشست مطلع شدند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران