اعلام زمان رأی‌گیری کلیات بودجه ۱۴۰۲ و رسیدگی به جزئیات آن در صحن مجلس

حسینعلی حاجی‌دلیگانی، عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، گفت: کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ دوم بهمن ماه در صحن مجلس به رأی گذاشته می‌شود و رسیدگی به جزئیات آن در صحن مجلس در ۱۳ اسفند آغاز خواهد شد.

اعلام زمان رأی‌گیری کلیات بودجه ۱۴۰۲ و رسیدگی به جزئیات آن در صحن مجلس
۱۴۰۱/۱۰/۲۶ ۱۳:۳۰:۰۰
| | |

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۲ در مجلس با اشاره به جزئیات برنامه رسیدگی به لایحه بودجه سال آینده در مجلس گفت: پس از بحث و بررسی درباره کلیات لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق، رأی‌گیری در مورد کلیات در روز چهارشنبه بیست و هشتم دی ماه در کمیسیون انجام خواهد شد.

به گزارش فارس، وی افزود: پس از تصویب کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ در کمیسیون تلفیق، کلیات لایحه بودجه دوم بهمن ماه با حضور رئیس جمهور در صحن مجلس به رأی گذاشته می‌شود و در صورت تصویب جزئیات آن، در کمیسیون تلفیق مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۲ در مجلس اظهار داشت: پس از تصویب کلیات لایحه بودجه در صحن مجلس، نمایندگان ۱۰ روز فرصت دارند تا نظرات و پیشنهادات خود را درباره جزئیات لایحه بودجه ارائه کنند. کمیسیون‌های تخصصی مجلس نیز ۱۵ روز فرصت دارند تا لایحه بودجه را مورد بررسی قرار داده و نظرات پیشنهادی خود را اعلام کنند.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: کمیسیون تلفیق نیز تا سوم اسفند فرصت دارد تا جزئیات لایحه بودجه را مورد بررسی و تصویب قرار دهد و گزارش آن را به صحنه ارائه کند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۲ در مجلس اظهار داشت: فرصت کمیسیون تلفیق برای بررسی جزئیات لایحه بودجه امسال تمدید نمی‌شود و کمیسیون تلفیق باید در سوم اسفند گزارش بررسی لایحه بودجه را به هیئت رئیسه ارائه کند.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: پس از ارائه گزارش کمیسیون تلفیق از بررسی جزئیات لایحه بودجه، گزارش کمیسیون در سیستم بارگذاری می‌شود و نمایندگان ۱۰ روز فرصت دارند تا گزارش کمیسیون را خوانده و پیشنهادات خود را برای جزئیات لایحه بودجه برای طرح در صحن مجلس ارائه کنند و از سیزدهم اسفند ماه نیز کار بررسی جزئیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ در صحن مجلس آغاز خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران