شماره امروز: ۵۴۷

وزیر اطلاعات:

| | |

وزیر اطلاعات، تاکید کرد: مبارزه با فساد، رانت، قاچاق و ویژه‌خواری از اولویت‌های اصلی رسیدن به موفقیت در مسیر ارایه خدمات صادقانه به مردم محسوب می‌شود.

وزیر اطلاعات، تاکید کرد: مبارزه با فساد، رانت، قاچاق و ویژه‌خواری از اولویت‌های اصلی رسیدن به موفقیت در مسیر ارایه خدمات صادقانه به مردم محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات، در جریان سفر به استان گیلان، در جلسه شورای تأمین استان در رشت گفت: هدایت نقدینگی به سوی تولید یکی از مهم‌ترین سیاست‌های دولت است. 

وزیر اطلاعات با گرامیداشت اعیاد ماه ذی‌الحجه و اشاره به حضور فعال و جهادی ریاست‌جمهوری و تلاش شبانه‌روزی مجموعه دولت گفت: برای حل مشکلات و مطالبات به حق مردم باید انقلابی و جهادی وارد عمل شد و تلاش کرد. 

خطیب، مبارزه با هرگونه فساد و زیاده‌خواهی را نیز از تأکیدات رهبر معظم انقلاب و رییس‌جمهور عنوان کرد و افزود: مبارزه با فساد، رانت، قاچاق و ویژه‌خواری از اولویت‌های اصلی رسیدن به موفقیت در مسیر ارایه خدمات صادقانه به مردم محسوب می‌شود. 

وی هدایت نقدینگی به سوی تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری را از تأکیدات مقام معظم رهبری دانست و گفت: دولت خود را موظف می‌داند برای جهت‌دهی سرمایه‌گذاری‌ها به سمت تولید و اشتغال شرایط لازم را فراهم کند. 

وزیر اطلاعات در ادامه به کارزار دشمن در برپایی جنگ‌های تمام عیار علیه ایران اسلامی با بهره‌مندی از ناتوهای نظامی، فرهنگی، سیاسی، تروریستی و خرابکاری، در کنار ناتوی فضای مجازی اشاره کرد و گفت: امروز ایران به عنوان قدرت بزرگ و تعیین‌کننده در منطقه با کمک تمامی ظرفیت‌ها در نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و کمک‌های فرهنگی و رسانه‌ای، به‌ویژه رسانه ملّی می‌تواند با تمام قوا در میدان مبارزه حاضر و پیروز باشد. 

در این سفر حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات، با نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان نیز دیدار و گفت‌وگو کرد. 

وزیر اطلاعات در این دیدار، تلاش برای برقراری ارتباط با مردم و افزایش رضایت‌مندی آنان را بسیار مهم و ضروری خواند و افزود: ایجاد ارتباط سنجیده و متکی به مردم ضمن امیدآفرینی در جامعه، احساس مسوولیت را نیز در بین مردم افزایش می‌دهد. 

خطیب، ثمربخش بودن سیاست‌های تحولی دولت و نظام را نیازمند کمک و همراهی جامعه روحانیت، ائمه جمعه و جماعات و علما برشمرد و افزود: دولت مردمی و انقلابی با این همراهی و کمک می‌تواند با سوءاستفاده‌ها و زیاده‌خواهی‌ها مبارزه کرده و در راه موفقیت و رفاه جامعه و مردم گام بردارد. 

وزیر اطلاعات همچنین در بدو ورود به استان گیلان با حضور در گلزار شهدای رشت و قرائت فاتحه، به مقام شامخ شهدای آرمیده در این گلزار ادای احترام کرد. 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب همچنین با حضور در ستاد خبری اداره کل اطلاعات گیلان ضمن پاسخگویی به تماس‌های مردمی، دستورات لازم را برای رسیدگی صادر کرد. 

شایان ذکر است؛ وزیر اطلاعات در این سفر، با خانواده شهید حسن عشوری، نخستین شهید مدافع امنیت استان گیلان دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران