شماره امروز: ۵۴۷

با حکم رهبر معظم انقلاب مدیرمسوول جدید روزنامه اطلاعات منصوب شد

| | |

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی آقای سیدعباس صالحی را به نمایندگی ولی فقیه در موسسه و روزنامه اطلاعات و مدیر مسوول آن روزنامه منصوب کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی آقای سیدعباس صالحی را به نمایندگی ولی فقیه در موسسه و روزنامه اطلاعات و مدیر مسوول آن روزنامه منصوب کردند.

متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است: 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای سید عباس صالحی دامت توفیقاته

روزنامه کهنسال اطلاعات در دوران نظام جمهوری اسلامی همواره نماینده و نمایشگر یکی از اضلاع نظام و انقلاب و سخنگوی قشرهایی از مردم عزیز بوده که غالبا سخن آنان بیش از هر جای دیگر در این روزنامه انعکاس می‌یافته است. چند وجهی بودن نگاه‌ها و سلایق سیاسی در میان نخبگانی که در اعتقاد راسخ به انقلاب و نظام اسلامی منتشرکند، وجود روزنامه‌ای با این خصوصیت را مفید و شاید الزامی می‌کرده و اکنون نیز آن‌چنان است. برادر انقلابی و پسندیده خصال مرحوم حجت‌الاسلام دعایی، که علاوه بر افتخار نمایندگی از سوی امام عظیم‌الشأن در آن روزنامه، از سوی اینجانب نیز سال‌ها این ماموریت را برعهده داشتند، به گونه‌ای شایسته توانسته بودند جهت‌گیری مزبور را رعایت کنند. اکنون پس از درگذشت تأسف‌بار ایشان جنابعالی با سوابق درخشان علمی و مبارزاتی و انقلابی و تصدی مسوولیت‌های خطیر در نظام جمهوری اسلامی، در صدر فهرست افراد مناسب برای اجرای این ماموریت می‌باشید. لذا اینجانب شما را به نمایندگی خود در موسسه و روزنامه اطلاعات و مدیرمسوول آن روزنامه منصوب می‌کنم و توفیقات شما را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

سیدعلی خامنه‌ای

 ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران