شماره امروز: ۵۴۷

رهبر انقلاب در پیامی دستوراتی صادر کردند

| | |

رهبر معظم انقلاب در پی حادثه فرو ریختن ساختمان متروپل آبادان، در پیامی با تسلیت این حادثه به مصیبت‌دیدگان، دستور دادند ضمن سرعت عمل برای کاستن از تلفات،

رهبر معظم انقلاب در پی حادثه فرو ریختن ساختمان متروپل آبادان، در پیامی با تسلیت این حادثه به مصیبت‌دیدگان، دستور دادند ضمن سرعت عمل برای کاستن از تلفات، مقصران حادثه مورد پیگرد و مجازات قرار بگیرند و از تکرار این حوادث در کشور جلوگیری شود. متن پیام و دستور رهبر انقلاب که عصر روز پنجشنبه در جلسه فوق‌العاده‌ای در حضور رییس‌جمهور با موضوع بررسی گزارش‌های هیات‌های اعزامی به آبادان و پیگیری آخرین اقدامات انجام‌شده قرائت شد، به این شرح است.

بسم‌الله الرّحمن الرّحیم

حادثه تاسف‌بار آبادان، علاوه بر نیاز به سرعتِ عمل و استفاده از همه ظرفیت‌ها برای کاستن از تلفات که اکنون در درجه اول اهمیت است، وظیفه پیگرد مقصران حادثه و مجازات عبرت‌آموز آنان با همکاری قوه قضاییه و نیز تلاش گسترده برای جلوگیری از تکرار آن در همه نقاط کشور، بر عهده همه ما مسوولان کشور است. لازم می‌دانم با تشکر از فعالیت چندروزه مسوولان دولت، پیگیری و جدیت کامل در این باره را مطالبه نمایم و به بازماندگان مصیبت‌دیده این حادثه تسلیت عرض کنم.» 

سیدعلی خامنه‌ای

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران