شماره امروز: ۵۴۷

| | |

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اتهامات مربوط به تخلفات مطرح شده در فایل صوتی بررسی قضایی شده است،

به پرونده فایل صوتی رسیدگی شده است

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اتهامات مربوط به تخلفات مطرح شده در فایل صوتی بررسی قضایی شده است، تاکید کرد: در بررسی قاطع و صریح به این پرونده برای تخلفاتی که رخ داده، حکم صادر و مشخص شده که بخشی زیادی از ادعاها نیز دروغ بوده و به همین دلیل حکم تبرئه صادر شده است.مجتبی توانگر در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به فایل صوتی که اخیرا منتسب به یکی از جلسات فرماندهان نظامی منتشر شده است، گفت: اینکه در یک دستگاه تخلف رخ دهد مساله عجیبی نیست اما مهم‌تر آن است که این تخلفات شناسایی شده و به آنها رسیدگی می‌شود و افراد متخلف مجازات می‌شوند. وی ادامه داد: حتی اگر تخلف اندک باشد در دستگاه‌های مختلف پذیرفته شده نیست و این تخلفات در بخش‌های نظارتی با صراحت رسیدگی شده است. البته ما از دشمن انتظار نداریم ابعاد دیگر این ماجرا یعنی رسیدگی به تخلف و مجازات مجرمان را برجسته کند چراکه دشمن به دنبال تخریب نهادهای مختلف از جمله سپاه پاسداران است که عملکرد آنها منجر به تامین امنیت مردم ایران و منطقه و نابودی گروه‌های تروریستی وابسته به سعودی‌ها و امریکا شده است. توانگر خاطرنشان کرد: در ماجرای انتشار این فایل، نام افراد مختلف برده می‌شود که فرافکنی است و رسانه‌های معاند ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و امنیت مردم را هدف قرار داده‌اند. اینکه عده‌ای در داخل با هدف حمله به رییس مجلس از این فایل صوتی استفاده می‌کنند، خواسته یا ناخواسته در حال تبلیغ علیه نظام بوده و پازل دشمنان علیه سپاه را تکمیل می‌کنند.

جنگ امروز تنها با سلاح به پیروزی نمی‌رسد

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: جنگ امروز تنها با سلاح به پیروزی نمی‌رسد. جنگ یک علم است که انسان‌های عالم بهره‌مند از هنر فرماندهی با در اختیار داشتن علم جنگ و تجهیزات به روز شده می‌توانند جنگ را به پیروزی برسانند. به گزارش ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در دوره تئوری هیات معارف جنگ‌ شهید صیاد شیرازی در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، با بیان اینکه ولی فقیه موجب می‌شود مسیر را به درستی تشخیص دهیم گفت: در غیاب امام عصر(عج) صراط مستقیم، ولی فقیه است. امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی یک الگوی همیشه جاودان است، افزود: شهید صیاد شیرازی ولایت‌مداری را با گوشت، پوست و خون خود لمس کرده بود و سرباز واقعی ولایت فقیه بود.فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه با اشاره به حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: ملت قهرمان ایران، بار دیگر حماسه آفریدند و  ولایت محوری و ولایت مدار بودن خود را به منصه ظهور رساندند. امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه باید یاد و نام شهدا را زنده نگه داریم، تصریح کرد: دست اندرکاران برگزاری دوره‌های هیات معارف جنگ اهتمام دارند تا خط سرخ شهادت نسل به نسل الگو شده و هرگز به فراموشی سپرده نشود. فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: دوران دفاع مقدس گنجینه بزرگی است که هر چقدر برداشت کنیم به آن گنجینه افزوده و هرگز فراموش نخواهد شد.امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس جانانه در مقابل دشمن افسار گسیخته ایستادگی کرد، گفت: ارتش در دوران دفاع مقدس دشمن بعثی را متوقف کرد و با کاستی  های موجود تمام نیروهای مردمی شناسایی شده در کشور توسط کادر نظامی نیروی زمینی و هوایی ارتش آموزش داده شده و مسلح شدند.امیر سرتیپ حیدری خطاب به دانشجویان حاضر در دوره هیات معارف جنگ گفت: جنگ امروز تنها با سلاح به پیروزی نمی‌رسد. جنگ یک علم است که انسان‌های عالم بهره مند از هنر فرماندهی با در اختیار داشتن علم جنگ و تجهیزات به روز شده می‌توانند جنگ را به پیروزی برسانند. فرمانده نیروی زمینی ارتش یادآور شد: نیروی هوایی قهرمان ما در دوران دفاع مقدس به دشمن فهماند که یک نیروی الهی است و دشمن را سر جای خود نشاند و در دریا نیروی دریایی ارتش ایران، نیروی دریایی صدام ملعون را از رده خارج کرد. امیر سرتیپ حیدری با تاکید بر اینکه ارتش نقش بسیار پررنگی در دوران دفاع مقدس ایفا کرد، گفت: در دوران دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش در تمامی عملیات‌‍‌ها با قدرت حضور داشت و پس از جنگ تحمیلی، نیروی زمینی در پاکسازی اراضی مین‌گذاری شده نیز به یاری ملت شتافت. فرمانده نیروی زمینی ارتش عنوان کرد: نیروی زمینی ارتش از سال ۷۵ تا ۸۱ یک نبرد نفس‍گیر مظلومانه با منافقین و ضدانقلاب در مرزهای جنوب غرب و غرب کشور داشت و همچون دفاع مقدس در مرز مستقر شدیم و به مبارزه با منافقین پرداختیم که در هیچ کتابی آورده نشده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران