شماره امروز: ۵۴۷

| | |

جلسه کارگروه تنظیم بازار به ریاست معاون اول رییس‌جمهور برگزار شد. در این نشست گزارشی از آخرین وضعیت بازار و قیمت اقلام و کالاهای پرمصرف خانوار ارایه و تصمیمات لازم برای تنظیم بازار و بازدارندگی از تخلفات اتخاذ شد.

معاون اول رییس‌جمهور  در جلسه ستاد تنظیم بازار: 

با افزایش بازرسی‌ها  از احتکار جلوگیری کنند

جلسه کارگروه تنظیم بازار به ریاست معاون اول رییس‌جمهور برگزار شد. در این نشست گزارشی از آخرین وضعیت بازار و قیمت اقلام و کالاهای پرمصرف خانوار ارایه و تصمیمات لازم برای تنظیم بازار و بازدارندگی از تخلفات اتخاذ شد. در این جلسه که وزرای جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، کشور، امور اقتصادی و دارایی، دادگستری، سخنگوی دولت، رییس سازمان تعزیرات حکومتی و رییس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان نیز حضور داشتند، فهرست کالاهای مشمول قیمت‌گذاری که در سبد مصرف خانوار جایگاه بیشتری دارند، تعیین شد. محمد مخبر در این جلسه بر ضرورت تشدید نظارت و بازرسی‌ها برای جلوگیری از گرانفروشی و افزایش بی‌رویه برخی قیمت‌ها تاکید کرد و گفت: سازمان تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه‌های نظارتی باید با بسیج همگانی از افزایش غیرمنطقی و غیرمتعارف قیمت‌ها جلوگیری کنند. معاون اول رییس‌جمهور همچنین با تاکید بر لزوم اقدامات بازدارنده برای پیشگیری از احتکار افزود: همه دستگاه‌های نظارتی، انتظامی و امنیتی موظف هستند با نظارت جدی و افزایش بازرسی‌ها، از احتکار کالاها ممانعت به عمل آورند

یک نماینده اروپایی:

هیچ کس به اندازه ژنرال سلیمانی برای شکست داعش تلاش نکرد

یک نماینده پارلمان اروپا تصریح کرد: هیچ‌کس به اندازه ژنرال سلیمانی برای مبارزه با داعش در عراق تلاش نکرده است.

به گزارش ایسنا، میک والاس، نماینده ایرلند در پارلمان اروپا به توییت نمایندگی ایران در اتحادیه اروپا در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان داد. وی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: در حالی که امریکا و متحدانش مسوول پیدایش داعش و تسلیح گروه‌های تندرو جهادی بودند، هیچ‌کس به اندازه ژنرال سلیمانی برای شکست داعش در عراق تلاش نکرد. محکومیت جامعه بین‌الملل زمانی که او به دست امریکا به قتل رسید، کجا بود؟

نمایندگی کشورمان در اتحادیه اروپا روز گذشته در یک توییت ویدئویی از شهید سردار سلیمانی منتشر کرد و نوشت: شما را به دیدن این ویدئوی کوتاه دعوت می‌کنیم که ما در سفارت برای بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی تهیه کردیم - قهرمانی که برای برقراری صلح در منطقه تلاش کرد و سنگری محکم در برابر گسترش افراط گرایی و تروریسم بود.


 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران