شماره امروز: ۵۴۷

| | |

به گزارش جماران، علی باقری‌کنی مذاکره‌کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام اظهار داشت

به گزارش جماران، علی باقری‌کنی مذاکره‌کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام اظهار داشت که به نتیجه گفت‌وگوهایی که درباره رفع تحریم‌ها در وین جریان دارد خوشبین است. وی در پاسخ به این سوال که چقدر نسبت به نتیجه گفت‌وگوها خوشبین است، افزود که اگر غیر از این بود، برای مذاکرات به وین سفر نمی‌کرد.

علی باقری کنی مذاکره‌کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام اظهار داشت که به نتیجه گفت‌وگوهایی که درباره رفع تحریم‌ها در وین جریان دارد خوشبین است.

ساعتی پیش نیز شبکه اسکای‌نیوز به نقل از وانگ کوان نماینده چین در مذاکرات وین گزارش داد که موارد اختلاف میان طرف‌های ایرانی و سه کشور اروپایی در حال کاهش یافتن است و امکان حصول توافق تا پیش از فوریه ۲۰۲۰ (ظرف کمتر از یک ماه) وجود دارد.

میخاییل اولیانوف رییس هیات مذاکره‌کننده روسیه در روند مذاکرات وین، ضمن اشاره به ملاقات امروز خود با نماینده اتحادیه اروپا در این مذاکرات، گفت که دور کنونی (هشتم)، احتمالا دور نهایی این مذاکرات باشد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران