شماره امروز: ۵۴۷

محسن رضایی معاون اقتصادی رییس‌جمهوری:

| | |

محسن رضایی معاون اقتصادی رییس‌جمهوری گفت: وضعیت فعلی کشور نیازمند انجام جراحی‌های بزرگ اقتصادی است.

محسن رضایی معاون اقتصادی رییس‌جمهوری گفت: وضعیت فعلی کشور نیازمند انجام جراحی‌های بزرگ اقتصادی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، محسن رضایی میرقائد جمعه در بدو ورود به فرودگاه اهواز در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه امروز ۲ سیاست مهم را همزمان پیگیری خواهیم کرد اظهار داشت: در حال حاضر جراحی در اقتصاد کشور به عنوان یک اصل دنبال می‌شود. وی با اشاره به اینکه به واسطه مشکلات اقتصادی، مسائل مختلفی دامنگیر مردم شده است افزود: امروز کمتر صحبت می‌کنیم و از شعار دادن پرهیز خواهیم کرد و بیشتر به دنبال اقدام و عمل خواهیم بود.از بابت مشکلات پیش آمده برای مردم شرمنده هستیم اما همواره تلاش خواهیم کرد که با تکیه بر همت بلند جوانان کشورمان و همچنین تحمل مردم، وضعیت بهتری را رقم بزنیم.

رضایی میرقائد با اشاره به اهداف سفر خود به خوزستان تصریح کرد: برای چند هدف مهم به خوزستان سفر شده است که یکی از آنها مساله صادرات و واردات کالا است.بخش مهمی از واردات کشور از طریق بندر امام خمینی (ره) انجام می‌شود که روند ترخیص کالاها برای مصرف داخلی با گره‌هایی روبه رو است؛ لذا در این سفر تلاش می‌شود که این گره‌ها بررسی شوند تا مشکلات پیش آمده حل و فصل شوند.

رضایی به سفر رییس‌جمهوری به استان خوزستان اشاره کرد و افزود: در این سفر، دستورات مقام ریاست‌جمهوری در سفر به خوزستان نیز بررسی خواهد شد تا روند اجرای مصوبات با جدیت دنبال و پیگیری شود.

وی همچنین به زلزله اخیر استان خوزستان اشاره کرد و گفت: قصد داریم امروز در میان مردم اندیکا و همچنین شهرهای خسارت دیده در شمال خوزستان برویم تا از نزدیک وضعیت آنها بررسی شود.شرایط استان خوزستان در بخش‌های مختلف به خصوص مسائل مربوط به خسارات زلزله‌زدگان را در تهران مورد پیگیری قرار خواهیم داد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران