شماره امروز: ۵۴۷

| | |

رهبر انقلاب اسلامی در پیام‌های جداگانه‌ای به دبیرکل حزب‌الله لبنان و رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از پیام‌های تسلیت آنان به‌ مناسبت درگذشت سردار مجاهد سیدمحمد حجازی تشکر و برای مجاهدان حزب‌الله و حماس،

رهبر انقلاب اسلامی در پیام‌های جداگانه‌ای به دبیرکل حزب‌الله لبنان و رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از پیام‌های تسلیت آنان به‌ مناسبت درگذشت سردار مجاهد سیدمحمد حجازی تشکر و برای مجاهدان حزب‌الله و حماس، و ملت فلسطین آرزوی توفیق و سلامتی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری،  متن پیام‌های رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

جناب مستطاب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای سیّدحسن نصرالله برادر عزیز دامت‌برکاته

سلام علیکم؛

پیام تسلیت مهربانانه و برادرانه‌ جناب‌عالی را به‌مناسبت درگذشت تأسف بار سردار مجاهد سیّدمحمّد حجازی رضوان‌الله‌علیه دریافت کردم و از ابراز محبت شما متشکرم. آن مرحوم عمری در حال جهاد فی سبیل الله گذرانید و در حال جهاد فی سبیل‌الله به لقاءالله پیوست، و این سرگذشت مبارک و غبطه‌انگیزی است. رحمت خدا بر او باد. خداوند جنابعالی را در کنف حمایت خود حفظ کند و برکات وجود شما را برای اسلام و مسلمین مستدام بدارد. حقیر همیشه دعاگوی شمایم و به همه‌ برادران حزب‌الله سلام می‌رسانم.

والسلام علیکم و رحمـ[ الله  

سیّدعلی خامنه‌ای       

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰      

برابر با ۱۴ رمضان‌المبارک ۱۴۴۲

بسم الله الرّحمن الرّحیم

برادر مجاهد جناب آقای اسماعیل هنیّه دامت‌توفیقاته

سلام علیکم؛

از پیام محبت‌آمیز جنابعالی به‌مناسبت درگذشت سردار مجاهد سیّدمحمّد حجازی رحمةالله‌علیه متشکرم. آن مرحوم با جهاد زندگی کرد و در حال جهاد به لقاءالله پیوست. ما همواره در قضیه فلسطین با برادران مجاهد فلسطینی همدل و همراهیم و خود را در یک سنگر می‌دانیم و از خداوند قادر حکیم نصرت ملت فلسطین را مسألت میکنیم. خداوند شما را در این راه پر اجر و پر افتخار کمک فرماید. به برادران در حماس سلام می‌رسانم.

والسلام علیکم و رحمـ[ الله  

سیّدعلی خامنه‌ای     

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰     

برابر با ۱۴ رمضان‌المبارک ۱۴۴۲

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران