شماره امروز: ۵۴۷

| | |

با نزدیک‌تر شدن به موعد رسمی انتخابات به نظر می‌رسد که شکاف‌های سیاسی در بین طیف‌های مختلف اصولگرا هر روز عمیق‌تر می‌شود

با نزدیک‌تر شدن به موعد رسمی انتخابات به نظر می‌رسد که شکاف‌های سیاسی در بین طیف‌های مختلف اصولگرا هر روز عمیق‌تر می‌شود و کار برای رسیدن به اتحاد را سخت‌تر می‌کند. دیروز وزیر ارشاد دولت احمدی‌نژاد در خصوص لیست‌های احتمالی اصولگرا گفت: بنابر این قرار  بود که براساس نظرسنجی که قبلا انجام شده لیست افراد تهیه شود و کسانی که مورد اقبال مردم بودند انتخاب شوند. اما افرادی جایگزین شده‌اند که روحیه انقلابی در آنها نمی‌بینیم و در بزنگاه‌های مختلف کار جدی نکرده‌اند سید محمد حسینی درباره لیست منتشر شده اصولگرایان گفت: لیست ارایه شده نتوانست انتظارات دوستداران انقلاب را تامین کند لذا گلایه‌ها و نقدهای متعددی درباره این لیست را شاهد هستیم که امیدواریم در آن تجدیدنظر شود. براساس تعهداتی که داشتند عمل کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با تقسیم افراد به خودی و غیرخودی امکان اجرای مردم سالاری دینی وجود دارد گفت: در مردم سالاری که همه مردم حضور دارند بحثی در این باره نیست اما بالاخره کسانی که وفاداریشان را به نظام بیشتر اثبات کرده‌اند و تلاش و مجاهدت بیشتری داشته‌اند این افراد را نباید کنار زد و به آنها بی‌توجهی کرد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران