شماره امروز: ۵۴۷

| | |

رییس‌جمهوری امریکا برای آنکه دل هواداران جمهوری‌خواه خود را به دست آورد، به‌رغم جریحه‌دار شدن احساسات مردم ایران،

رییس‌جمهوری امریکا برای آنکه دل هواداران جمهوری‌خواه خود را به دست آورد، به‌رغم جریحه‌دار شدن احساسات مردم ایران، جزییات جدیدی از شهادت سردار سلیمانی ارایه کرد. به گزارش فارس به نقل از سی‌ان‌ان، دونالد ترامپ رییس‌جمهوری امریکا در جریان یک تجمع انتخاباتی؛ بار دیگر شهادت سردار سلیمانی را دستاورد سیاست خارجی خود با هدف جلب منابع مالی از طرفداران خود در حزب جمهوری‌خواه قرار داد. این در حالی است که مردم و کنگره امریکا هنوز ادعای او مبنی بر اینکه سردار سلیمانی تهدیدی قریب‌الوقوع علیه منافع امریکایی‌ها بوده است را باور نکرده‌اند و در این خصوص از کاخ سفید توضیح می‌خواهند.

 وی با تلاش برای تطمیع افکار عمومی حزب جمهوری‌خواه، جزییات به زعم خود جدیدی از عملیات ارتش تروریستی امریکا علیه سردار سلیمانی ارایه داد و مدعی شد: پیش از این واقعه، سردار حرف‌های بدی درباره امریکا می‌زد و تا چه وقت قرار بود به این حرف‌ها گوش کنیم. ترامپ در ادامه ادعاهای خود افزود: (مقام‌های نظامی امریکا گفتند) قربان! آنها (سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس) با هم هستند. قربان! آنها ۲ دقیقه و ۱۱ ثانیه وقت دارند. قربان! آنها ۲ دقیقه و ۱۱ ثانیه برای زنده بودن، زمان دارند. آنها در خودرو هستند، آنها در یک خودروی زرهی هستند.

 اکنون فقط ۱ دقیقه برای زنده ماندن زمان دارند، ۳۰ ثانیه. ۱۰، ۹، ۸ … بعد یک دفعه بوم (صدای انفجار ناشی از برخورد موشک با خودروی حامل سردار سلیمانی و المهندس) شنیده شد. وی حتی به این حقیقت که خبر شهادت سردار جهان را تکان داد نیز اذعان کرد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران