شماره امروز: ۵۴۷

با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام شد

| | |

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام حاج شیخ محمّدباقر لایینی را به نمایندگی ولی‌فقیه در استان مازندران و امامت جمعه ساری

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام حاج شیخ محمّدباقر لایینی را به نمایندگی ولی‌فقیه در استان مازندران و امامت جمعه ساری منصوب کردند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ محمّدباقر لایینی دامت افاضاته

در پی استعفای جناب حجت‌الاسلام آقای طبرسی دامت افاضاته و با تشکر فراوان از زحمات و خدمات ایشان در سال‌های متمادی، جنابعالی را که بحمدالله از سوابق روشن و صلاحیت لازم برخوردار هستید به نمایندگی خود در استان مازندران و امامت جمعه ساری منصوب می‌کنم. استان مازندران در شمار برجسته‌ترین استان‌های کشور از جنبه‌های مادی و معنوی است و مردم عزیز و مومن و انقلابی آن در آزمون‌های متعدد در نظام جمهوری اسلامی مفتخر و سربلند ظاهر شده‌اند. جنابعالی با توجه به سابقه حضور و خدمت در آن استان با برجستگی‌های جوانان فداکار و مردمان پر‌انگیزه و وفادار آن آشنایید. لازم است این برجستگی‌ها تقویت و تثبیت و بزرگ داشته شود و در این راه از علمای دین و فرزانگان حوزه و دانشگاه یاری گرفته شود. تقویت جریان انقلابی و جوانان مومن و روی‌گشاده و دست‌مهربان با همه قشرهای مردم توصیه موکد اینجانب است. توفیقات شما را از خداوند مسألت می‌کنم.

سیدعلی خامنه‌ای  ۱۴ آبان ۱۳۹۸

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران