شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 146082 | |

جان برنان که از ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ رییس آژانس اطلاعات مرکزی امریکا (سیا) بوده، در یک مصاحبه مواضع «دونالد ترامپ» در قبال ایران را «بسیار احمقانه» خوانده و به او درباره فرهنگ مقاومت ایرانی‌ها هشدار داده است.

جان برنان که از ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ رییس آژانس اطلاعات مرکزی امریکا (سیا) بوده، در یک مصاحبه مواضع «دونالد ترامپ» در قبال ایران را «بسیار احمقانه» خوانده و به او درباره فرهنگ مقاومت ایرانی‌ها هشدار داده است. به گزارش فارس، جان برنان در مصاحبه با روزنامه ایرلندی «آیریش تایمز» می‌گوید: «ایالات متحده در قبال ایران وارد یک کوره‌راه شده است.»

او گفت: «مشکل من با دونالد ترامپ این نیست که او برخی اقدامات به‌شدت احمقانه از قبیل لغو کردن توافق هسته‌ای ایران (برجام) یا نحوه مدیریت او در قبال کره شمالی انجام داده است. از نظر من بسیاری از سیاست‌های او به‌شدت نقص دارد و صرفا تاکتیکی و به منظور گرفتن امتیازات سیاسی است.»

رییس اسبق سیا ادامه داد: «چیزی که مرا واقعا آزار می‌دهد دروغ‌پردازی او و نداشتن اخلاقیات و شخصیت (لازم برای ریاست‌جمهوری) است. شما نحوه رفتار و برچسب زدن‌های او به افراد و نهادهای حکومتی را ببینید و کاری که او با رهبران سابق اف‌بی‌آی و سیا کرده و حرف‌هایی که زده توجه کنید و اینکه او مشتاقانه نه فقط مردم امریکا بلکه کل جهان را گمراه می‌کند.»

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران