شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سخنگوی دولت تاکید کرد: وظیفه ما در دولت این است که از حقوق‌بگیران ثابت یا کسانی که درآمدی نداشته باشند، حمایت کنیم و تمام هم و غم دولت و رییس‌جمهوری این است

سخنگوی دولت تاکید کرد: وظیفه ما در دولت این است که از حقوق‌بگیران ثابت یا کسانی که درآمدی نداشته باشند، حمایت کنیم و تمام هم و غم دولت و رییس‌جمهوری این است که فشار کمتری به زندگی مردم وارد شود. علی ربیعی روز گذشته در نخستین موضع‌گیری خود به عنوان سخنگوی دولت، در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره دلایل استعفای سید محمد بطحایی از وزارت آموزش و پرورش گفت: آقای بطحایی از دوستان ما و فردی صادق و وارسته هستند، در ابتدای هفته استعفای خود را به رییس‌جمهور داده و علت این مساله را حضور در مجلس اعلام کردند.

 ربیعی از گفت‌وگو با تشکل‌های صنفی طی این هفته خبر داد و تصریح کرد:  یکی از مسائلی که در لابه لای اخبار دیدم، مساله رتبه‌بندی بود .  خوشبختانه امسال دو هزار میلیارد تومان با تاکید رییس‌جمهوری برای آن در بودجه پیش بینی شده است. وی افزود: در بودجه امسال تصمیم گرفته شده بود که بودجه را از نفت جدا کنیم که نوسانات قیمت نفت روی بودجه تاثیر نگذارد. با وجود این مساله، رییس‌جمهوری دستور دادند که در این دو هزار میلیارد تومان، هیچ‌گونه کاهشی صورت نگیرد. بنابراین، این رقم برای قانون رتبه‌بندی اعمال خواهد شد. سخنگوی دولت با بیان اینکه من واقف هستم که تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی بیش از همه بر حقوق بگیران ثابت و بازنشسته‌ها فشار وارد می‌کند، خاطرنشان کرد: وظیفه ما در دولت این است که از حقوق بگیران ثابت یا کسانی که درآمدی نداشته باشد، حمایت کنیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران