شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 142306 | |

یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تاکید کرد: آن منابع و مراکزی که مانع از تحقق اراده ملت می‌شوند باید از سر راه ملت برداشته شوند تا مردم امید واقعی به اجرای منویات خود پیدا کنند.

یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تاکید کرد: آن منابع و مراکزی که مانع از تحقق اراده ملت می‌شوند باید از سر راه ملت برداشته شوند تا مردم امید واقعی به اجرای منویات خود پیدا کنند. محمدصادق جوادی‌حصار در گفت‌وگو با ایلنا درباره اینکه در این شرایط اقتصادی چگونه می‌توان اعتماد عمومی جامعه را حفظ کرد؟ گفت: به نظر من بزرگ‌ترین عامل اطمینان‌آفرین در مناسبات داخلی و بین‌المللی اعتماد کامل بین دولت ملت است که اگر این مهم وجود داشته باشد فشاری که از جانب امریکایی‌ها بر اثر خروج از برجام به ایران وارد می‌شود می‌تواند باعث انسجام ملی شود و مردم را هم با یکدیگر متحدتر کند.  

وی ادامه داد: در انسجام ملی است که مردم مثلا می‌توانند اوراق قرضه مثل همان چیزی که در دولت مصدق خریدند را خریداری کنند و می‌توانند خرید‌های خارجی خود را کم کنند تا دولت مجبور نباشد برای جبران ارز تحت فشار قرار بگیرد یا به خارجی‌ها باج دهد. این فعال سیاسی اصلاح‌طلب اظهار داشت: آن منابع و مراکزی که مانع از تحقق اراده ملت می‌شوند باید از سر راه ملت برداشته شوند تا مردم امید واقعی به اجرای منویات خود پیدا کنند. ما برنامه مصوب می‌کنیم ولی قدرت اجرای آن را نداریم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران