شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 141485 | |

رهبر معظم انقلاب در حکمی حجت‌الاسلام حبیب‌الله شعبانی موثقی را به عنوان نماینده‌ ولی‌فقیه و امام جمعه‌ شهر همدان منصوب کردند.

رهبر معظم انقلاب در حکمی حجت‌الاسلام حبیب‌الله شعبانی موثقی را به عنوان نماینده‌ ولی‌فقیه و امام جمعه‌ شهر همدان منصوب کردند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام حبیب‌الله شعبانی موثقی را به عنوان نماینده‌ ولی‌فقیه و امام جمعه‌ شهر همدان منصوب کردند.

متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب حجت‌الاسلام آقای حبیب‌الله شعبانی موثقی «دامت‌افاضاته »

اکنون با پایان یافتن مسوولیت جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ محمّد طه‌محمّدی دامت‌توفیقاته و با تشکر فراوان از فعالیت‌های علمی و اجتماعی ایشان در دوران آن مسوولیت خطیر، جنابعالی را به امامت جمعه‌ همدان و نمایندگی خود در آن استان منصوب می‌کنم. همدان در شمار پیشروان حرکت انقلابی و مفتخر به تقدیم چهره‌های برجسته جهاد و شهادت و نیز شخصیت‌های عالیقدر علم و عرفان است.

انتظار می‌رود با همه توان در خدمت حرکت دینی و انقلابی آن خطه تلاش نمایید. با علمای دینی و فرزانگان دانشگاهی و فعالان عرصه‌های اجتماعی همکاری و از جوانان مومن و انقلابی پشتیبانی کنید. سلوک مردمی با همه‌ قشرها به‌ویژه جوانان و تکریم خانواده‌های شهیدان و ایثارگران را ممشای همیشگی خود قرار دهید و از فضل و تقوا و بصیرت که بحمدالله از آن برخوردارید محتوای خطبه‌های جمعه را غنا ببخشید. توفیق جنابعالی را از خداوند متعال مسألت می‌کنم.

والسلام علیکم و رحمه‌الله

سید علی خامنه‌ای

22 اسفند 1397

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران