شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 140649 | |

معاون حقوقی رییس‌جمهور گفت: ادعای آقای کریمی قدوسی در خصوص جاسوس خواندن رییس‌جمهور بررسی و باتوجه به آثار آن اعلام شکایت می‌شود.

معاون حقوقی رییس‌جمهور گفت: ادعای آقای کریمی قدوسی در خصوص جاسوس خواندن رییس‌جمهور بررسی و باتوجه به آثار آن اعلام شکایت می‌شود. لعیا جنیدی، در گفت‌وگو با برنا درباره ادعای برخی چهره‌های سیاسی مبنی براینکه “دولت مدام در حال شکایت است “ گفت: مبنای دولت مدام شکایت کردن نیست. ما شورای نظارت بر دعاوی شکایت را درست کردیم، خیلی از ادعاها حرف صحیحی نیست اما وقتی آثار آن از نظر تخریب روحیه مردم و از بین بردن امید و سرمایه اجتماعی گسترده نباشد، آن را کنار می‌گذاریم یا به‌دلیل ملاحضات جانبی مطرح نمی‌کنیم.

او ادامه داد: در مواردی که مسائل مطرح شده خلاف واقع بوده و سرمایه اجتماعی، دولت و حکومت را زیر سوال می‌برد مطرح و پیگیری می‌کنیم زیرا ضرر و زیان آن برای کل کشور است.او در خصوص توهین به رییس‌جمهور که قوه قضاییه به عنوان مدعی العموم ورود کرده است، گفت: قبلا هم چند باری پیگیری کردیم الان هم مجدد شکایتمان را طرح و پیگیری می‌کنیم. گمان می‌کنم دستورش را من داده‌ام و طرح هم شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران