شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 134649 | |

یک نماینده مجلس دهم تاکید کرد: کشورهای همسایه به وظایف امنیتی‌شان عمل کنند در غیر این‌صورت، اشرار هر گوشه‌ای که بروند، باید مورد تعقیب نظام جمهوری اسلامی قرار بگیرند

 یک نماینده مجلس دهم تاکید کرد: کشورهای همسایه به وظایف امنیتی‌شان عمل کنند در غیر این‌صورت، اشرار هر گوشه‌ای که بروند، باید مورد تعقیب نظام جمهوری اسلامی قرار بگیرند تا درس عبرتی باشد. حبیب‌الله ده‌مرده در گفت‌وگو با ایلنا، درباره مرزبان‌های ربوده شده در مرز میرجاوه گفت: پنج نفر از این مرزبانان آزاد شده‌اند و جمهوری اسلامی ایران ظرفیت‌های خوبی دارد که باید از آن استفاده کند. از طرف دیگر کشورهای همسایه هم باید به وظایف ذاتی خود عمل کنند. او با بیان اینکه کشورهای همسایه، دوست و برادر ما هستند، عنوان کرد: ما همیشه با یکدیگر با تعامل زندگی کردیم و احترام گذاشته و می‌گذاریم اما واقعیت این است که امنیت مرزهای شرقی کشور در شأن جمهوری اسلامی ایران نیست. تراز جمهوری اسلامی خیلی بالاتر است.

 او افزود: عبدالمالک ریگی یک شرور بود و او را از آسمان به زمین آوردند که عبرتی هم برای بشر بود که هیچ‌کس در دنیا این قدرت را ندارد، این قدرت جمهوری اسلامی ایران است. چند داعشی هم به دستور اربابشان اقداماتی را انجام دادند که جمهوری اسلامی چندین کیلومتر خارج از مرزها به آنان درس داد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران