شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 131059 | |

دبیر شورای نگهبان گفت: مهم‌ترین حربه دشمن تزریق نا امیدی و یاس در جامعه است و ما نباید اجازه دهیم دشمن در این مورد موفق شود.

 دبیر شورای نگهبان گفت: مهم‌ترین حربه دشمن تزریق نا امیدی و یاس در جامعه است و ما نباید اجازه دهیم دشمن در این مورد موفق شود.

به گزارش روابط عمومی شورای نگهبان آیت‌الله احمد جنتی در همایش روسا و سرپرستان دفاتر نظارت بر انتخابات استان‌های شورای نگهبان، با بر شمردن چالش‌های انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته از جمله، واقعه طبس، جنگ تحمیلی هشت ساله و تحریم‌های گوناگون و دیگر نقشه‌های شوم استکبار جهانی افزود: اگر این نظام اسلامی به خداوند متعال متکی نبود، به گفته خود دشمنان 6 ماه هم دوام نمی‌آورد.آیت‌الله جنتی خاطرنشان کرد: استکبار تحمل دیدن چهل ساله شدن نظام اسلامی را ندارد و به فضل الهی، ایران عزتمند نقشه‌ها و خواب شوم دشمنان اسلام در عراق، سوریه و لبنان را بر آب کرده است. اگرچه استکبار در 10 سال گذشته در توهم براندازی نظام اسلامی بوده است، اما امروز صبرشان تمام شده است و علنی پیگیر متلاشی کردن اقتدار ما هستند. وی گفت: مهم‌ترین حربه دشمن تزریق نا امیدی و یاس در جامعه است و ما نباید اجازه دهیم دشمن در این مورد موفق شود. با دید مادی، انقلاب ما همان چند سال اول باید نابود شده بود، اما از منظر خداباوران، اگر خدا حامی باشد، چالش‌های صد برابر بیشتر از این هم نمی‌تواند در برابر نصرت الهی موفق شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران