شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 130719 | |

رییس قوه قضاییه گفت: دادستان‌ها و دادگستری‌های سراسر کشور به میدان آمده‌اند و افرادی که با سوءاستفاده از مطالبات کامیون داران اقدام به برهم زدن امنیت جاده‌ها و تخریب خودروی اشخاص می‌کنند

رییس قوه قضاییه گفت: دادستان‌ها و دادگستری‌های سراسر کشور به میدان آمده‌اند و افرادی که با سوءاستفاده از مطالبات کامیون داران اقدام به برهم زدن امنیت جاده‌ها و تخریب خودروی اشخاص می‌کنند به اشد مجازات خواهند رسید.به گزارش میزان، آیت‌الله آملی لاریجانی در جلسه مسوولان عالی قضایی تصریح کرد: رییس‌جمهور محترم در مجمع عمومی سازمان ملل و دیدارهایی که در حاشیه مجمع عمومی داشتند و همچنین در مصاحبه‌های متعدد خود نسبت به اظهارات رییس‌جمهور امریکا و سایر کسانی که علیه جمهوری اسلامی سخن نادرست بر زبان آوردند مواضع بسیار خوبی اتخاذ و تبیین کردند که از این بابت قدردانی می‌کنیم.  رییس قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: تلاطم بازار ارز علل مختلفی داشته که از جمله آن می‌توان به فشل بودن زیرساخت‌های بانکی، افزایش نقدینگی در جامعه، رکود و همچنین فشار دشمن اشاره کرد. در کنار همه این عوامل، عده‌ای سودجو نیز به این تلاطم‌ها دامن می‌زنند و اقدام به قیمت‌سازی‌های واهی می‌کنند. اینکه یک سایت در ساعات پایانی روز اعلام می‌کند دلار 17 هزار تومان است و صبح قبل از آنکه اساساً معامله‌ای صورت گرفته باشد قیمت نوزده هزار و پانصد تومان را اعلام می‌کند. واضح است که در حال قیمت‌سازی است.

آملی لاریجانی افزود: متاسفانه همین قیمت‌سازی‌های غلط بر بازار تاثیر می‌گذارند. نباید از چنین عوامل درونی سودجو نیز غفلت کنیم. از دادستان محترم تهران نیز خواسته‌ام که این سایت‌ها را به دقت رصد کنند.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران