شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 130216 | |

وزیر اطلاعات گفت: تا آخرین نفر از جنایتکاران حادثه تروریستی اهواز شناسایی می‌شوند و اکنون نیز بخشی از این افراد دستگیر شده‌اند. به گزارش تسنیم؛

وزیر اطلاعات گفت: تا آخرین نفر از جنایتکاران حادثه تروریستی اهواز شناسایی می‌شوند و اکنون نیز بخشی از این افراد دستگیر شده‌اند. به گزارش تسنیم؛ سید‌محمود علوی دیروز در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز در سخنانی با بیان اینکه شهادت و به‌خون ریختن عزیزان خوزستانی برای خوزستانی‌ها امری تازه‌ای نیست، اظهار داشت: تاریخ خوزستان با شهادت درهم آمیخته شده‌ است. مقاومت خوزستانی‌ها در برابر نیروی متجاوز استعمارگر انگلیسی و مقاومت‌شان در برابر رژیم بعث در تمام صحنه‌ها مثال‌زدنی است.

وزیر اطلاعات با اشاره به آیه «وکأین مِن نبِی قاتل معهُ رِبِّیون کثیرٌ فما وهنوا لِما أصابهُم فی سبیلِ‌الله وما ضعُفوا وما استکانوا  واللهُ یحِبُّ الصّابِرین» بیان کرد: مردم خوزستان مصداق این آیه شریفه هستند. مردم خوزستان راه خود را در مسیر انبیا و در ذیل پرچم ولی‌امر مسلمین ادامه خواهند داد. علوی با تاکید براینکه دشمن بداند این جنایت نه بر وحدت اقوام خوزستان و نه بر اراده آنان اثری نخواهد گذاشت خاطرنشان کرد: جنایتکارانی که دست به این جنایت هولناک زدند، بدانند فرزندان ایران اسلامی در برابر این جنایت سکوت نخواهند کرد. جنایت کشتن فرزند شش ساله و شلیک به سوی زنان، جنایتی نیست که دستگاه‌های امنیتی ایران از آن بگذرد.

وزیر اطلاعات ادامه داد: تروریست‌هایی که اقدام کردند به هلاکت رسیدند و عقبه آنها به‌وسیله سایر نیروهای امنیتی تا آخرین نفر شناسایی خواهند شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران