شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 129064 | |

معاون اول قوه قضاییه گفت: بنده باید بگویم تلاش شبانه‌روزی مدیران عالی و بسیاری از مدیران دیگر قوه قضاییه مبارزه با مفسدان است که با همه توان در مقابل همه مفسدین و به خصوص به قول امروزی‌ها دانه درشت‌ها،

معاون اول قوه قضاییه گفت: بنده باید بگویم تلاش شبانه‌روزی مدیران عالی و بسیاری از مدیران دیگر قوه قضاییه مبارزه با مفسدان است که با همه توان در مقابل همه مفسدین و به خصوص به قول امروزی‌ها دانه درشت‌ها، صاحب مقام‌ها و صاحب ثروت‌ها بایستند و عزم خود را برای مقابله با مفسدین جزم کرده است..

به گزارش میزان، غلامحسین محسنی اژه‌ای در سخنرانی پیش از آغاز نماز جمعه با بیان اینکه یکی از علل مشکلات ما بدون تردید تحریم است، افزود: از دلایل دیگر مشکلات اقتصادی ما علاوه بر تحریم عملیات روانی و فضاسازی رسانه‌ای دشمن است که احساس مشکلات و بزرگنمایی مشکلات و دادن آدرس غلط در خصوص درد و درمان است. اما آیا همه مشکلات از ناحیه دشمن و تحریم است که پاسخ آن منفی است. علت دیگر مشکلات سوء تدبیر و سوءمدیریت است. علت دیگر مشکلات فساد است. فساد اقتصادی از جایگاه‌های مختلف و افراد مختلف دیده می‌شود. عامل دیگر مشکلات خیانت است که ممکن است این دو با یکدیگر همپوشانی داشته باشد یعنی هم فساد و هم خیانت با هم وجود داشته باشد اما ممکن است فساد وجود داشته باشد و نتوان اسم آن را خیانت گذاشت یا خیانت باشد اما فساد نباشد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران