شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 128903 | |

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان در ادارات دولتی اظهار کرد: یکی از راهکارهای فراهم شدن زمینه برای اجرای این قانون،

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان در ادارات دولتی اظهار کرد: یکی از راهکارهای فراهم شدن زمینه برای اجرای این قانون، استفاده از مشاوران جوان در کنار مدیران اجرایی جهت کسب تجربه و اطلاعات کافی مدیریتی است.

حمیدرضا ترقی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان در ادارات دولتی از سوی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: با توجه به جامع‌نگری که در این باره انجام شده در یکی از اهداف اجرای این طرح فراهم کردن زمینه برای به‌کارگیری جوانان در سیستم اجرایی کشور است. اجرای این قانون می‌تواند جمعیت قابل توجهی را جذب کار کند.

او با اشاره به برخی معایب این طرح نیز خاطرنشان کرد: در بعد دیگر حقیقتا برخی سیستم‌ها و مسوولیت‌ها نیازمند تجربه و اطلاعات کافی قبلی افراد است. با توجه به این موضوع اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان موجب نوعی افت در کیفیت مدیریت در برخی بخش‌ها می‌شود و می‌تواند برای کشور مضر باشد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران