شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 128901 | |

وزیر کشور از پلمب ۷۰۰ صرافی غیرمجاز توسط پلیس خبر داد و گفت: نباید اجازه خروج کالا به صورت قاچاق به بیرون از کشور داده شود.

وزیر کشور از پلمب ۷۰۰ صرافی غیرمجاز توسط پلیس خبر داد و گفت: نباید اجازه خروج کالا به صورت قاچاق به بیرون از کشور داده شود. به گزارش تعادل عبدالرضا رحمانی فضلی در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان نیروی انتظامی بر ضرورت کسب رضایتمندی مردم در مراجعه به ادارات از جمله نیروی انتظامی تاکید کرد و اظهارداشت: براساس نظر سنجی‌های انجام شده، نیروهای انتظامی و امنیتی از بالاترین میزان رضایتمندی در بین سایر دستگاه‌ها برخوردار هستند بطوری که اکثریت قابل توجه مردم از عملکرد این نیروهای آرامش بخش اجتماعی رضایت دارند. رحمانی فضلی با اعلام اینکه ناجا در کنترل بازار ارز و کشف احتکار کالاهای اساسی کارنامه قابل قبولی دارد، از پلمب ۷۰۰ صرافی غیرمجاز توسط پلیس همزمان با نوسانات ارزی خبر داد.

رحمانی فضلی به انتشار فیلمی از رفتار یکی از شهروندان با یکی از ماموران راهنمایی و رانندگی اشاره و تصریح کرد: این حادثه اصلا قابل قبول نیست. نباید به اقتدار نیروی انتظامی با این‌گونه حرکات خدشه وارد شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران