شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 128235 | |

حیدری گفت: صید ماهی در خلیج فارس با استفاده از تکنولوژی چینی‌ها صورت می‌گیرد. مدیرکل امور مرزی وزارت کشور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره

حیدری گفت: صید ماهی در خلیج فارس با استفاده از تکنولوژی چینی‌ها صورت می‌گیرد. مدیرکل امور مرزی وزارت کشور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به حواشی حضور ماهیگیران چینی در خلیج‌فارس اظهار کرد: دو نوع ماهی در خلیج فارس وجود دارد که مصرف ایرانی ندارند و زمانی که تمام ماهی‌ها صید می‌شوند آنها طبق قرارداد موجود به کشور چین داده می‌شود.

مدیرکل امور مرزی وزارت کشور با بیان اینکه از تکنولوژی چینی‌ها برای صید ماهی در خلیج فارس استفاده می‌شود؛ افزود: آن دو ماهی هم که مصرف عمومی در چین دارند توسط صیادان ایرانی صید و به این کشور فرستاده می‌شود. او درباره درگیری‌های اخیر مرزی نیز اظهار کرد: هر چقدر این تهدیدها از سوی دشمن بیشتر باشد به همان نسبت اقتدار و قدرت نظامی ما افزایش پیدا می‌کند. مدیرکل امور مرزی وزارت کشور گفت: کشورهای معاند به دنبال آسیب رساندن به اقتدار ملی ما هستند؛ اما با اینگونه اقدامات کور نمی‌توانند خدشه‌ای نسبت به امنیت کشور وارد کنند. حیدری با اشاره به اینکه اقتدار نظامی، امنیتی ایران در سطح ملی و منطقه مثال زدنی است؛ تاکید کرد: در جریان حوادث اخیر در شمال غرب و غرب کشور نیز عناصر گروهک‌های تروریستی قصد انجام اقداماتی علیه کشورمان داشتند که با پاسخ جدی نیروهای امنیتی روبه رو شدند و تعدادی از آنان به هلاکت رسیدند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران