شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 128066 | |

نماینده اصلاح‌طلب تهران در مجلس از به نتیجه رسیدن رفع محدودیت‌ها از رییس دولت اصلاحات خبر داد. الیاس حضرتی در پاسخ به این سوال که معاون اول رییس‌جمهور اعلام کرده است

نماینده اصلاح‌طلب تهران در مجلس از به نتیجه رسیدن رفع محدودیت‌ها از رییس دولت اصلاحات خبر داد. الیاس حضرتی در پاسخ به این سوال که معاون اول رییس‌جمهور اعلام کرده است که شاید گشایشی در رفع محدودیت‌های رییس دولت اصلاحات صورت گیرد، بیان کرد: تا جایی که من شنیدم و اطلاع دارم با پیگیری‌های صورت گرفته رفع محدودیت‌های آقای خاتمی به نتیجه رسیده است. وی ادامه داد: توسط یکی از نهادها هم مورد سوال قرار گرفتم، که چرا تیتر روزنامه‌ام اسم آقای خاتمی است؛ به آنها گفتم شما باید زودتر از رفع محدودیت اطلاع پیدا می‌کردید. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره مقایسه رفتار و عملکرد محمود احمدی‌نژاد و سید محمد خاتمی عنوان کرد: آقای خاتمی را نباید با هیچ شخص و فردی مقایسه کرد، ایشان یک شخصیت بی‌نظیر، پاک، موجه و با اعتبار بین‌المللی است؛ مردم در داخل کشور ایشان را دوست دارند .

وی تاکید کرد: رییس دولت اصلاحات همیشه خیرخواه کشور و نظام بوده  و هر حرکتی که انجام داده آرام و به دور از تنش بوده است.

الیاس حضرتی با اشاره به هشت سال ریاست‌جمهوری سید محمد خاتمی، بیان کرد: کارنامه رییس دولت اصلاحات را بررسی کنید، خواهید دید که هیچ نقطه ضعفی در اطرافیان‌، وزرا و خانواده ایشان پیدا نمی‌کنید. کسی نمی‌تواند عنوان کند که فلان فرد در دولت سید محمد خاتمی مفسده اقتصادی داشته است.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران