شماره امروز: ۵۴۷

با حکم فرمانده معظم کل قوا؛

| کدخبر: 127978 | |

حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده را به فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده را به فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

متن حکم فرمانده کل قوا به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده

بنا به پیشنهاد فرمانده کل آجا و نظر به تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده، شما را به سمت فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌کنم.

اهتمام به تربیت و به‌کارگیری مدبرانه خلبانان ورزیده و تجهیزات با توسعه نهضت قطعه‌سازی، به‌روزداری آموزش‌ها توأم با انتقال دانش علمی و فنی به قشر جوان، ارتقاء توان و آمادگی‌های رزم، و تعالی معنوی و بصیرتی و توجه به نیازهای معیشتی کارکنان با رویکرد ساخت نیروی هوایی تراز نظام و انقلاب اسلامی، در تعامل اثربخش و هم‌افزا با مجموعه بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و بخش‌های ذی‌ربط لشکری و کشوری مورد انتظار است.

از تلاش‌ها و خدمات ارزنده امیر سرتیپ حسن شاه‌صفی در دوره مسوولیت تشکر می‌کنم.

سعادت همگان را از خداوند متعال خواهانم.

سیدعلی خامنه‌ای

۲۸ مرداد ۱۳۹۷

  حجت الاسلام قمی به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شد

همچنین حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در حکمی حجتالاسلام شیخ محمد قمی را به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب کردند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به حجتالاسلام شیخ محمد قمی آمده است: اکنون که سازمان تبلیغات اسلامی پس از یک دوره‌ طولانی به مدیریت جناب حجتالاسلام آقای سیدمهدی خاموشی به رشد و توسعه‌ کمّی و کیفی قابل توجه نائل گشته است، با تشکر از زحمات و تلاش‌ها و خدمات متراکم ایشان، جنابعالی را که بحمدالله از دانش، ابتکار، انگیزه و نشاط جوانی برخوردارید به ریاست این سازمان منصوب می‌کنم. سازمان تبلیغات اسلامی یکی از مهم‌ترین رویش‌های انقلاب اسلامی است که با تصمیمی روشن‌بینانه و ژرف‌نگرانه با هدف تبلیغ و عرضه اندیشه‌ تابناک اسلام ناب محمدی (صلواتالله علیه و آله) به جامعه‌ انقلابی به ویژه جوانان جویای حقیقت و معرفت، شکل گرفت. این سازمان بحمدالله طی حدود چهار دهه اخیر منشأ خدمات و برکاتی بوده است و امروز ضرورت وجودی آن نه تنها کاهش نیافته بلکه ضریبی فزاینده یافته است. تبیین و عرضه‌ فکر و فرهنگ و معارف اسلامی با توجه به نیازهای روز و با نوآوری در ادبیات و روش‌ها به گونه‌ای که بر جان و دل مخاطبان بنشیند و وجود آنان را از کوثر حقیقت دین سیراب نماید، رسالت بسیار مهم این سازمان است. رسالت دیگر این سازمان رصد و مقابله‌ هوشمندانه با تهاجمات فکری و فرهنگی و تبلیغی و رسانه‌ای دشمنان دین و انقلاب و کشور است. دشمنانی که نه امروز بلکه از چند دهه پیش، هویت و شخصیت و باور و رفتار و سبک زندگی اسلامی- ایرانی مردم خصوصاً جوانان را هدف قرار داده و با شیوه‌ها و ابزارهای متکی به فناوری‌های ارتباطی و رسانه‌ای اعم از هنر و سینما و فضای مجازی و غیره، درصدد تهی کردن انقلاب از عقبه‌ دینی و ایمانی و مردمی آن می‌باشند.

در این مسیر نورانی و بالنده، توفیق شما را از درگاه حضرت احدیت (جل و علا) خواستارم و شما را به تقوای الهی و سعه‌ صدر، استفاده از ظرفیت‌های موجود و جذب همکاران فهیم و پر انگیزه و بهره‌گیری از اندیشه‌ها و روش‌ها و ابزارهای کارآمد و موثر توصیه می‌نمایم.

لازم است مسوولان کشور و نهادهای مختلف این سازمان را در انجام هر چه بهتر مسوولیت‌های مهم خود یاری کنند.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران