شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 127421 | |

عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: بر اساس نظر نمایندگان قوه مقننه بررسی لایحه CFT در مجلس منوط به دریافت دیدگاه رهبر معظم انقلاب شده است.

عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: بر اساس نظر نمایندگان قوه مقننه بررسی لایحه CFT در مجلس منوط به دریافت دیدگاه رهبر معظم انقلاب شده است. جلیل رحیمی جهان‌آبادی دیروز- شنبه- درخصوص اتمام زمان مسکوت ماندن 2 ماهه لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم و روند رسیدگی به این امر در قوه مقننه، افزود: پس از فرمایشات رهبر انقلاب در این خصوص برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی استنباط کردند که ایشان با تصویب موضوع مذکور مخالف هستند.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: باید یادآور شد همه افراد به این اجماع رسیدند که اگر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مخالف هستند، این موضوع در کمیسیون رد شود اما در ادامه برخی هم تاکید کردند که از ایشان اعلام نظر صورت بگیرد.

جهان آبادی ادامه داد: بر این اساس مقرر شد رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از طریق دفتر رییس قوه مقننه با دفتر رهبر معظم انقلاب ارتباط بگیرند و نظرخواهی کنند تا مشخص شود مخالفت تصریحی وجود دارد یا خیر.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران