شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 126129 | |

رییس قوه‌قضاییه با اشاره به شهادت تعدادی از پاسداران و بسیجیان عزیز در مریوان از سوی عده‌یی فریب خورده و مزدور اجانب طی روزهای اخیر، اظهار کرد:

رییس قوه‌قضاییه با اشاره به شهادت تعدادی از پاسداران و بسیجیان عزیز در مریوان از سوی عده‌یی فریب خورده و مزدور اجانب طی روزهای اخیر، اظهار کرد: عاملان این جنایات و عناصر پشت پرده آن پاسخ قاطعی دریافت می‌کنند.

به گزارش «تعادل» به نقل از اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت‌الله آملی لاریجانی در جلسه مسوولان عالی قضایی با اشاره به جنگ اقتصادی و روانی دشمن علیه ایران، تصریح کرد: مدتی است که هیات حاکمه امریکا با توهمات ناشی از مشاوره‌های غلط عوامل ضد انقلاب گمان می‌کند که وضعیت اقتصادی کشورمان را بر هم زده است. البته فشارهای دشمن بی‌تاثیر نیست اما در پیش آمدن برخی شرایط، مطمئنا سوءمدیریت‌ها اثرگذار بوده است. کشور ما دارای امکانات و استعدادهای فراوان از نظر ثروت‌های خدادادی و منابع انسانی است و فقط لازم است با تدبیر صحیح از این امکانات استفاده شود.  رییس قوه قضاییه در ادامه افزود: شنیدم که آقای ترامپ در پاسخ به اظهارات رییس‌جمهوری محترم کشورمان تهدیدهای متکبرانه و بلندپروازانه‌یی داشته است اما سخن روز گذشته رییس‌جمهوری محترم، سخن همه مردم و مجموعه نظام است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران