شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 125965 | |

رییس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به وضعیت اجرای برجام گفت: تکلیف ۵۰ قراردادی که پس از برجام امضا شد باید مشخص شود.

رییس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به وضعیت اجرای برجام گفت: تکلیف ۵۰ قراردادی که پس از برجام امضا شد باید مشخص شود. حشمتالله فلاحت‌پیشه با بیان اینکه آخرین وضعیت اجرای برجام پس از خروج امریکا از این معاهده بین‌المللی در کمیسیون بررسی می‌شود، ادامه داد: باید مشخص شود سرنوشت 50 قراردادی که پس از انعقاد برجام، منعقد شده بود در شرایط فعلی چگونه است.

او که با تسنیم گفت‌وگو می‌کرد با بیان اینکه دهمین گزارش وزارت امور خارجه از نحوه اجرایی شدن برجام 26 تیر به این کمیسیون واصل شده است، گفت: هفته آینده از مسوولان وزارت امور خارجه دعوت می‌شود تا با حضور در کمیسیون درباره این گزارش بحث و تبادل نظر شود. نماینده اسلام‌آباد غرب در مجلس با اعلام اینکه در جلسه هفته آینده کمیسیون از مسوولان سازمان انرژی اتمی نیز دعوت می‌شود تا با حضور در کمیسیون، گزارشی از آخرین اقدامات این سازمان ارائه کند، اضافه کرد: مسوولان سازمان انرژی اتمی باید با حضور در کمیسیون آخرین اقدامات این سازمان برای رسیدن به 190 هزارسو را تشریح کند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران