شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 125873 | |

امام جمعه موقت تهران گفت: با هر نوع فساد باید مبارزه شود به ویژه دست انداختن به بیت المال که بدترین نوع فساد است و باید جدی‌ترین برخوردها با این دست از فسادها صورت گیرد.

امام جمعه موقت تهران گفت: با هر نوع فساد باید مبارزه شود به ویژه دست انداختن به بیت المال که بدترین نوع فساد است و باید جدی‌ترین برخوردها با این دست از فسادها صورت گیرد.

به گزارش تسنیم، سید احمد خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به راه‌های مراقبت از خود برای انسان‌ها افزود: انسان وقتی احساس کند که برای خودش فردی شده است، شروع به طغیان می‌کند. اگر انسان‌ها خود را در محضر خداوند ببینند و آگاه باشند که خداوند همواره نظاره‌گر اعمال آنهاست، هیچگاه طغیان‌گری نمی‌کنند. بنابراین باور داشتن به خدا و معارف دینی یکی از راه‌های مراقبت انسان از خود است. خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به دیدار اخیر اعضای هیات دولت و کارگزاران حج با مقام معظم رهبری اظهار داشت: در این دیدار رهبر معظم انقلاب مطالب بسیار مهمی را برای برون رفت از مشکلات کنونی ایراد کردند که نقشه راه اقتصادی کشور در سال‌های آینده است. او در همین زمینه ادامه داد: در این دو دیدار جداگانه، مقام معظم رهبری بر تقویت بخش خصوصی، ضرورت برخورد با متخلفان‌، اشراف دولت بر مبادلات مالی، پیش گرفتن سیاست اقتصاد مقاومتی، حرف زدن رو در رو با مردم، تحرک بیشتر، احساس مسوولیت مضاعف، هماهنگی همه دستگاه‌ها با تیم اقتصادی دولت و اینکه صدا و سیما مسائل را به خوبی پوشش دهد، تاکید داشتند. خاتمی با بیان اینکه در نکاتی که مقام معظم رهبری بر آنها تاکید داشتند بنده بر مبارزه با فساد تکیه دارم، ادامه داد: فساد خوره هر نظام است، کاری به نظام حق و باطل نیز ندارد. خطیب نماز جمعه این هفته تهران، دور زدن قانون را یکی از نمونه‌های فساد دانست و گفت: باید با هر نوع فسادی مبارزه کرد. به خصوص دست انداختن به بیت‌المال که بدترین نوع فساد است و باید به صورت جدی با آن برخورد کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران