شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 124918 | |

تعادل| سرلشکر سلیمانی در پیامی مواضع اخیر رییس‌جمهوری در قبال امریکایی‌ها و صهیونیست‌ها را ستودنی و مایه مباهات و افتخار دانست. در پی اعلام موضع قاطع حسن

 

تعادل| سرلشکر سلیمانی در پیامی مواضع اخیر رییس‌جمهوری در قبال امریکایی‌ها و صهیونیست‌ها را ستودنی و مایه مباهات و افتخار دانست. در پی اعلام موضع قاطع حسن روحانی در قبال اظهارات سلطه‌طلبانه و تهدیدات و زیاده‌خواهی‌های مقامات امریکایی و صهیونیست‌ها، سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در پیامی از سخنان عزتمندانه ریاست محترم جمهوری ایران قدردانی کرد. متن پیام فرمانده نیروی قدس سپاه به این شرح است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم؛ برادر بزرگوار جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری ایران؛ سلام علیکم؛ آنچه از فرمایشات حضرتعالی در رسانه‌ها منعکس شد، مبنی بر اینکه اگر نفت جمهوری اسلامی ایران صادر نشود، تضمینی برای صدور نفت کل منطقه نیست و بیانات بسیار ارزشمندی که در موضع جمهوری اسلامی ایران نسبت به رژیم صهیونیستی فرمودید، مایه مباهات و افتخار است. حقیر به‌عنوان سرباز ولایت و این ملت سرافراز و با همه جان به حضور جنابعالی عرض می‌کنم، این همان دکتر روحانی است که ما شناخت داشتیم و داریم و می‌بایست باشد. شما با سخنان حکیمانه ارزشمند و قدرتمندانه خودتان رهبر عزیز، ملت بزرگوار ایران اسلامی و مسلمانان جهان را سرافراز نمودید. دست شما را برای ایراد این سخنان به موقع، حکیمانه و صحیح می‌بوسم و برای هر سیاستی که مصلحت نظام اسلامی باشد، در خدمت هستیم.»

 برادرتان قاسم سلیمانی

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران