شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 124916 | |

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: جامعه به اعتماد‌سازی نیاز دارد و این اعتمادسازی تنها با سخن گفتن با مردم میسر می‌شود. محمدعلی ابطحی در گفت‌وگو با ایلنا،

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: جامعه به اعتماد‌سازی نیاز دارد و این اعتمادسازی تنها با سخن گفتن با مردم میسر می‌شود.  محمدعلی ابطحی در گفت‌وگو با ایلنا، درخصوص دیدار اخیر محمود واعظی با مراجع و علما قم اظهار کرد: در شرایط بحرانی اقتصادی فعلی کشور، طلب همکاری همه نیروها و نهادهای کشور برای حل مشکلات ستودنی است، مراجع تقلید هم بخشی از عضوهای مرجع هستند، اما این یارکشی نباید بین مراجع تقلید بسنده شود، مهم‌ترین کاری که باید انجام شود شفافیت دولت و اعضای دولت با مردم است.  این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه مهار بحران در شرایط فعلی، صداقت و اراده نهادهای حاکمیتی را می‌طلبد، افزود: اگر مردم حس کنند اراده‌یی برای حل مشکلات وجود دارد و تعارفات پس از بحران‌ها نیست، جو جامعه آرام‌تر خواهد شد.

او افزود: متاسفانه با وجود اعلام پیاپی وضعیت بحران در کشور، جز دو الی سه مصاحبه از مسوولان عزمی برای حل مشکلات ندیده‌ایم. اتفاقاتی که در حوزه اقتصاد رخ می‌دهد متاثر از همه حوزه‌هاست در نتیجه نیاز به عزم و اراده همه نهادها برای حل بحران فعلی وجود دارد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران