شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 123293 | |

باوجود مخالفت‌ها و حاشیه‌هایی که درباره لیست وکلای مورد تایید قوه قضاییه در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ایجاد شد، معاون اول قوه قضاییه ضمن تایید لیست ۲۰ نفره وکلای مورد تایید رییس قوه قضاییه تاکید کرد:

باوجود مخالفت‌ها و حاشیه‌هایی که درباره لیست وکلای مورد تایید قوه قضاییه در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ایجاد شد، معاون اول قوه قضاییه ضمن تایید لیست ۲۰ نفره وکلای مورد تایید رییس قوه قضاییه تاکید کرد: این لیست ۲۰ نفره، نهایی نیست؛ چه در تهران و چه در تمام استان‌ها و بر تعداد این افراد افزوده می‌شود یعنی ممکن است در تمام استان‌ها به تعداد وکلای مورد تایید افزوده شود. غلامحسین محسنی‌‌اژه‌ای با تایید خبر لیست ۲۰ نفره وکلای مورد تایید رییس قوه قضاییه برای پرونده‌های امنیتی گفت: من وجود لیست

۲۰ نفره وکلای موردتایید رییس قوه قضاییه را تایید می‌کنم. این موضوع قانون است و مجلس آن را تایید کرده است. او ادامه داد: براساس مصوبه مجلس کسانی که در مرحله مقدماتی پرونده‌ها می‌خواهند وکیل داشته باشند، این وکلا باید به تایید رییس قوه قضاییه رسیده باشند. این مساله، مصوبه مجلس است و مورد درخواست قوه قضاییه هم نبوده است. سخنگوی قوه قضاییه با تاکید بر اینکه این لیست، لیست نهایی نیست، اظهار داشت: این لیست اختصاص به تهران هم ندارد بلکه ممکن است در تمام استان‌ها چنین مشکلی وجود داشته باشد لذا درخواست شده همه استان‌ها لیستی را تهیه کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران