شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 122899 | |

نماینده تهران، ‌ری و شمیرانات گفت: انتظار می‌رود برای خطبه‌های نماز جمعه به نحوی سیاست‌گذاری شود که این تریبون‌های مقدس در مسائل جناحی ورود نکنند.

نماینده تهران، ‌ری و شمیرانات گفت: انتظار می‌رود برای خطبه‌های نماز جمعه به نحوی سیاست‌گذاری شود که این تریبون‌های مقدس در مسائل جناحی ورود نکنند.  به‌گزارش خانه ملت، احمد مازنی در تذکری شفاهی در جلسه علنی دیروز مجلس گفت: تذکر من به صاحبان تریبون‌های متعدد در ایران اسلامی است، تریبون‌هایی اعم از تریبون مجلس، صداوسیما، نماز جمعه، دولت و سایر تریبون‌ها. لطفا در سخنرانی‌ها، ‌خطبه‌ها و مصاحبه‌ها مراعات مصالح نظام و منافع ملی را بکنید.

او افزود: متاسفانه بسیاری از تریبون‌ها نه تنها به حل مشکلات مردم کمک نمی‌کند بلکه مشکلات بزرگ‌تری برای مردم و نظام ایجاد می‌کند. چنان سخن گفته می‌شود که گویا همگی مصمم هستند تا یاس و ناامیدی در فضای عمومی کشور پمپاژ کنند.  مازنی تاکید کرد: امروز سه‌گانه دولت، نظام جمهوری اسلامی ایران و ایران عزیز چنان به هم گره خورده که هر گونه آسیب به دولت به ارکان دیگر آسیب می‌زند. همگی طلبکاریم، پس چه کسی بدهکار است؟ مردم ما را انتخاب کرده‌اند تا مشکلات را حل کنیم نه اینکه به صورت گروه کر و دسته‌جمعی مشکلات تکرار شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران