شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 122898 | |

دبیرکل جامعه اسلامی ورزشکاران تاکید کرد: گفت‌وگوی ملی، بحثی نیست که تنها مختص به اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و معتدلین باشد بلکه بحث کل کشور است

دبیرکل جامعه اسلامی ورزشکاران تاکید کرد: گفت‌وگوی ملی، بحثی نیست که تنها مختص به اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و معتدلین باشد بلکه بحث کل کشور است و همه کسانی که به مملکت علاقه داشته و دل در گرو خدمت به نظام دارند، باید با یکدیگر گفت‌وگو کنند.  حسن غفوری‌فرد در گفت‌وگو با ایلنا با تاکید بر ضرورت انجام گفت‌وگوی ملی و حفظ وحدت و انسجام در شرایط کنونی گفت: استکبار جهانی با حمایت از کودتا، تشویق و حمایت از منافقان، ترور مسوولان عالی نظام، توطئه‌های دهه ۶۰، حمایت از صدام در جنگ با ایران و اعمال تحریم‌های مختلف و... دشمنی خود را با ایران نشان داده است و این دشمنی‌ها در زمان ترامپ روزبه‌روز هم بیشتر خواهد شد.

این فعال سیاسی اصولگرا با تاکید بر اینکه ترامپ با همه وجود، عزم خود را برای براندازی نظام جزم کرده است، تصریح کرد: در چنین شرایطی مساله وحدت ملی، انسجام، تفاهم میان جناح‌ها و گفت‌وگوی ملی یک اصل اساسی است. گفت‌وگوی ملی، بحثی نیست که تنها مختص به اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و معتدلین باشد بلکه بحث کل کشور است و همه کسانی که به مملکت علاقه داشته و دل در گرو خدمت به نظام دارند، باید با یکدیگر گفت‌وگو کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران