شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 122510 | |

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه دشمنان نمی‌توانند اقتدار و عزتمندی ایران را ببینند، گفت: بحث اصلی آنها موشک نیست بلکه از اسلام ناراحتند.

 خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه دشمنان نمی‌توانند اقتدار و عزتمندی ایران را ببینند، گفت: بحث اصلی آنها موشک نیست بلکه از اسلام ناراحتند.

به گزارش ایرنا «آیت‌الله محمد امامی‌کاشانی» در خطبه‌های نماز عبادی- سیاسی جمعه این هفته در جمع نمازگزاران در دانشگاه تهران افزود: ایران اکنون در مسیر اوج و عزت قرار گرفته است و دشمنان از اسلام، دینداری مردم و رشد جوانان ناراحت هستند. امامی‌کاشانی با بیان اینکه اصلا بحث دشمنان ما موشک نیست، بحث آنها اسلام و دین مرم ایران است، گفت: حالا بیایید فرض کنیم ایران تمام سلاح‌هایش را کنار گذاشت و مثل مردم فلسطین تنها با پرتاب سنگ برابر زورگویی امریکایی‌ها ایستاد اما باز هم آنها دست از دشمنی برنمی‌دارند. امامی‌کاشانی با بیان اینکه در اسلام به امید اهمیت داده شده است بر لزوم صبر و وحدت در کشور تاکید کرد و گفت: امید به آینده کشور را سربلند می‌کند. اگر به سرمایه‌های داخلی، ظرفیت‌ها، منابع و جوانان تحصیلکرده خود اتکا کنیم، کشور سربلند خواهد شد و عزت می‌یابد. خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رمضانی مسوولان و کارگزاران نظام مبنی بر اینکه باید دشمنان خود را بشناسیم، افزود: نباید به دشمنان اعتماد کنیم بلکه باید از تجربه‌های تاریخ درس بگیریم و با تکیه به ظرفیت‌های داخلی، مسائل اقتصادی و معیشت مردم، اشتغال و ازدواج جوانان را حل کنیم. امامی‌کاشانی از همه مسوولان کشور در قوای سه‌گانه خواست تا متحد و در کنار هم راه‌حل مشکلات مردم را پیدا کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران