شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 121784 | |

رییس قوه قضاییه، بهترین رویکرد برای مواجهه با خروج امریکا از برجام را توجه به استعداد‌های داخلی کشور و اعتماد به مردم دانست و گفت:

رییس قوه قضاییه، بهترین رویکرد برای مواجهه با خروج امریکا از برجام را توجه به استعداد‌های داخلی کشور و اعتماد به مردم دانست و گفت: بزرگ‌ترین تجربه تاریخی که از این اقدام امریکا به دست آمد، باور قطعی به غیرقابل اعتماد بودن و عهدشکنی دولت امریکا بود. به گزارش اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت‌الله آملی‌لاریجانی در جلسه مسوولان عالی قضایی

با اشاره به تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری مبنی بر غیرقابل اعتماد بودن امریکا در جلسات گوناگون، تصریح کرد: مسوولان مربوطه تلاش کردند، اما به هر حال امریکا نشان داد که اهل وفای به عهد نیست و هرگونه که منافعش اقتضا کند عمل می‌کند و در این مسیر از جنگ و کشتار نیز ابایی ندارد. رییس دستگاه قضا با اشاره به رفتار غرب با ایران تصریح کرد: منطقی‌تر و عقلانی‌تر از روش جمهوری اسلامی نمی‌توانند پیدا کنند. ما برای اثبات حقانیت خود و رد ادعا‌های واهی آنها برخی عقب‌نشینی‌ها را پذیرفتیم و برخی التزامات را با اینکه در چارچوب NPT نبود، قبول کردیم. پیش از همه این تلاش‌ها فتوای مقام معظم رهبری مبنی بر تحریم سلاح هسته‌یی بود، اما امریکا نشان داد که به‌دنبال چیز دیگری است و با اصل نظام و اقتدار این ملت مشکل دارد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران