شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 121381 | |

در شرایطی که برخی دشمنان کشور سعی می‌کنند از طریق تحریم و ایجاد محدودیت بر سر راه پیشرفت کشور سنگ‌اندازی کنند، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه محدودیت‌ها اثری بر ملت ایران ندارد، گفت:

در شرایطی که برخی دشمنان کشور سعی می‌کنند از طریق تحریم و ایجاد محدودیت بر سر راه پیشرفت کشور سنگ‌اندازی کنند، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه محدودیت‌ها اثری بر ملت ایران ندارد، گفت: موفقیت صنایع بزرگ کشور نظیر چادرملو نشان از قدرت ایران در برابر تحریم‌هاست.

علی‌اکبر ناطق‌نوری در حاشیه بازدید از مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو اردکان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: تاسیس چند بخش مهم این کارخانه در دوره تحریم‌ها انجام شده که دارای پیام‌هایی برای دوستان و دشمنان انقلاب است. او افزود: یکی از این پیام‌ها این است که با تحریم‌ها می‌توان از مشکلات عبور کرد و ما را مصمم‌تر می‌کند و نشان می‌دهد که محدودیت‌ها اثری بر ملت ما ندارد. این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام ایجاد این مجموعه را در زمینه آلودگی مهم ارزیابی کرد و گفت: در این مجموعه همت شده تا کمترین آلایندگی زیست‌محیطی در این کارخانجات به وجود‌ آید و با احداث نیروگاه سیکل ترکیبی باعث تامین برق و کاهش مصرف انرژی نیز گردیده است. ناطق‌نوری در ادامه با تاکید بر بحران آب در کشور به‌ویژه استان یزد تصریح کرد: مدیران این مجتمع عظیم با تکنولوژی‌های پیشرفته برای کاهش مصرف آب و نیز استفاده از مصرف پساب فاضلاب شهری تلاش کردند و در این مسیر همچنین با انتقال آب خلیج‌فارس، مصرف آب فعلی را کاهش دهند. این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به اشتغال‌زایی مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو تاکید کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران