شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 121136 | |

معاون رییس‌جمهور می‌گوید: تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه طرحی از سوی نمایندگان مجلس است که دولت با آن موافق نیست.

معاون رییس‌جمهور می‌گوید: تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه طرحی از سوی نمایندگان مجلس است که دولت با آن موافق نیست.

جمشید انصاری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران درباره چگونگی کارکرد سامانه ثبت حقوق و مزایای مدیران دولتی اظهار کرد: طبق ماده 29 قانون برنامه، دولت مکلف شده است نسبت به ایجاد و استقرار سامانه‌یی برای ثبت حقوق و مزایای مدیران کلیه دستگاه‌ها اعم از دستگاه‌های تحت پوشش دولت، قوای مختلف و... اقدام کند. او با بیان اینکه این سامانه توسط سازمان اداری و استخدامی کشور طراحی شده و آماده اجرا و بهره‌برداری است، افزود: طبعا برای آنکه بتوان نحوه دریافت اطلاعات را خصوصا از دستگاه‌هایی که خارج از قوه مجریه هستند، مشخص کرد، نیازمند چارچوب و آیین‌نامه‌یی هستیم که این آیین‌نامه تنظیم و به دولت ارسال شده است. انصاری اضافه کرد: پس از آنکه این آیین‌نامه در دولت تصویب شود، ابلاغ آن به دستگاه‌ها برای استقرار سامانه انجام و بسترهای لازم برای ورود اطلاعات مربوط به حقوق، مزایای مدیران، مقامات و مسوولان فراهم خواهد شد. او خاطرنشان کرد: کلیه دریافتی مدیران در طول یک ماه در سرفصل‌های مربوط درج و نهایتا فیش واحدی برای میزان ناخالص و خالص دریافتی هریک از کسانی که در این سامانه هستند، مشخص می‌شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران